111

На виконання наказу управління освіти і науки Тернопільської міської ради від 07.09.2011 р. № 305 «Про проведення міського етапу обласного фестивалю – конкурсу патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Дай, Боже, вільними бути!», присвяченого відзначенню свята Покрови Пресвятої Богородиці», з метою вшанування пам’яті героїв національно-визвольних змагань, відродження історичного жанру в шкільному музичному, поетичному та образотворчому мистецтві, привернення уваги юних митців до глибокого осмислення героїчної історії України, її козацької, стрілецької, повстанської слави, до історії рідного краю, виховання в учнівської молоді 20-21 жовтня 2011 року на базі ТЗОШ №14 було проведено міський етап обласного фестивалю – конкурсу патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Дай, Боже, вільними бути!», присвячений відзначенню свята Покрови Пресвятої Богородиці.

У фестивалі-конкурсі взяли участь 93 учасники. Варто зазначити, що виступи усіх учасників конкурсу відзначались достатнім рівнем виконавської майстерності.

У номінації «Патріотична пісня» взяли участь творчі колективи ТУГ ім. І. Франка, ТКГ, Галицького коледжу ім. В.Чорновола, ТСШ (ОЕ),ТСШ №3, 7, 17, 29, ТЗОШ №2,4,8,9,10,11, 14,15,16, 18,19, 20,21,22,24,25,26,27,28,30, ТНВК ШЛ №6 ім. Н. Яремчука, ТНВК ШК ім. Й. Сліпого, ТНВК ШЛ №13, ЦТДЮ.

Високий рівень художньої майстерності, естетичний смак, сценічну культуру продемонстрували: тріо дівчат ТЗОШ №14, ансамбль дівчат «Лелеченьки» ТЗОШ №8, ансамбль «Ліра» ЦТДЮ, вокальний ансамбль ТНВК ШЛ №13, дует ТНВК ШЛ №6, ансамбль «Краплинка» ТСШ №3, ансамбль «Солов’ята» ТСШ №3 .

Вокальною майстерністю відзначались виступи: ансамблю ТЗОШ №16, тріо ТЗОШ №22, ансамблю хлопців ТСШ №29, вокального ансамблю ТСШ (ОЕ), дуету ТЗОШ №15, ансамблю «Багатель» Галицького коледжу ім. В. Чорновола, мішаного ансамблю ТУГ ім.. І. Франка, ансамблю дівчат ТЗОШ №19, тріо «Дивоцвіт» ТСШ №3, тріо ТСШ №17, ансамблю молодших класів ТКГ.

У номінації «Патріотична поезія» взяли участь представники ТУГ ім. І. Франка, ТКГ, Галицького коледжу ім. В.Чорновола, ТТЛ, ТСШ №3, 5, 17, 29, ТЗОШ № 2, 4, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30.

Незабутні сценічні образи створили: колектив читців народного художнього театру «Дивосвіт» ТЗОШ №22, Григор’єв Віталій та Соколовська Вікторія, учні ТЗОШ №11, Комаринський Богдан, учень ТЗОШ №10, Мукосій Катерина, учениця ТЗОШ №14, ансамбль читців «Ми – чорноволівці» Галицького коледжу ім. В. Чорновола, колектив читців 6-В кл. ТСШ №3, Вильотнік Марк, учень ТСШ №3.

Змістовними та артистичними були виступи: Заблоцької Катерини, Перця Олександра, учнів ТУГ ім. І. Франка, Зарішняк Ольги, учениці ТСШ №17, Андрійчука Андрія, учня ТЗОШ №19, Комаринської Вікторії, учениці ТЗОШ №10, Федоровича Максима, учня ТЗОШ №19, колективу читців ТЗОШ №15, колективу читців ТЗОШ №8, Катрич Тетяни, учениці ТЗОШ №24.

У номінації “Образотворче мистецтво” роботи представили учні ТУГ ім. І. Франка, ТКГ, ТТЛ, ТСШ №3, 5, 17, 29, ТЗОШ №2,8,9,11, 14,15,16, 18,19, 20,21,22, 25,27,28,30, ТНВК ШЛ №6 ім. Н. Яремчука, ТНВК ШЛ №13, ТНВК ШК ім. Й. Сліпого, ТНВК ШЛ №13, ЦТДЮ.

Майстерністю виконання відзначаються роботи Зарічної Анастасії, Ференц Олени, Думи Тетяни, гуртківців ЦТДЮ; Лисака Назарія, учня ТЗОШ №21; Безкоровайного Валентина, учня ТЗОШ №16; Пісної Юлії, учениці ТЗОШ №19; Гемського Юрія, учня ТЗОШ №22; Стульківської Марії, учениці ТСШ №17; Тимчишина Дениса, учня ТЗОШ №2; Стандерт Ольги, учениці ТЗОШ №9.

Виходячи із вищезазначеного, на підставі висновків журі переможцями конкурсу стали:

 

У номінації «Патріотична пісня»:

Вікова категорія 1-4 класи:

Гран-Прі – ансамбль «Ліра» ЦТДЮ;

1 місце – ансамбль «Солов’ята» ТСШ №3;

2 місце – вокальний ансамбль ТСШ (ОЕ);

3 місце – ансамбль молодших класів ТКГ .

Вікова категорія 5-8 класи:

1 місце – дует ТНВК ШЛ №6;

– ансамбль «»Краплинки» ТСШ №3;

2 місце – ансамбль хлопців ТСШ №29;

3 місце – тріо ТСШ №17.

Вікова категорія 9-11 класи:

Гран-Прі – ансамбль «Лелеченьки» ТЗОШ №8;

– тріо дівчат ТЗОШ №14;

1 місце – вокальний ансамбль ТНВК ШЛ №13;

2 місце – вокальний ансамбль ТЗОШ №16;

– тріо ТЗОШ №22;

3 місце – дует ТЗОШ №15;

– ансамбль «Багатель» Галицького коледжу ім. В. Чорновола;

– тріо «Дивоцвіт» ТСШ №3;

– мішаний ансамбль ТУГ ім. І. Франка;

– ансамбль дівчат ТЗОШ №19.

 

У номінації «Патріотична поезія»:

Вікова категорія 1-4- класи:

1 місце – Вильотнік Марк, учень ТСШ №3;

2 місце – Чайка Ірина, учениця ТЗОШ №24;

3 місце – Комаринська Вікторія, учениця ТЗОШ №10.

Вікова категорія 5-8 класи:

Гран-Прі – Григор’єв Віталій, Соколовська Вікторія, учні ТЗОШ №11;

– Комаринський Богдан, учень ТЗОШ №10;

1 місце – колектив читців 6-В кл. ТСШ №3;

2 місце – Андрійчук Андрій, учень ТСШ №29;

3 місце – колектив читців ТЗОШ №8.

Вікова категорія 9-11 класи:

Гран-Прі – колектив читців народного художнього театру «Дивосвіт» ТЗОШ №22;

1 місце – Мукосій Катерина, учениця ТЗОШ №14;

– ансамбль читців «Ми – чорноволівці» ЛГІ ;

2 місце – Заблоцька Катерина, Перець Олександр, учні ТУГ ім. І. Франка;

– Зарішняк Ольга, учениця ТСШ №17;

3 місце – Федорович Максим, учень ТЗОШ №19;

– колектив читців ТЗОШ №15.

 

У номінації «Образотворче мистецтво»:

Гран-Прі – Зарічна Анастасія, учениця ЦТДЮ;

– Ференц Олена, учениця ЦТДЮ;

1 місце – Дума Тетяна, учениця ЦТДЮ;

– Лисак Назарій, учень ТЗОШ №21;

2 місце – Безкоровайний Валентин, учень ТЗОШ №16;

– Пісна Юлія, учениця ТЗОШ №19;

– Гемський Юрій, учень ТЗОШ №22.

3 місце – Стульківська Марія , учениця ТСШ №17;

– Тимчишин Денис, учень ТЗОШ №2;

– Стандрет Ольга, учениця ТЗОШ №9.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.