111

Напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів, у п’ятницю, 25 листопада, у всіх школах Тернопільської області пройдуть тематичні уроки, присвячені цій скорботній даті. Про це під час брифінгу оголосив заступник голови ОДА Петро Гоч.

«Ми звернулися до освітніх установ з пропозицію, щоб 25 листопада, останній урок в школах був присвячений темі вшанування жертв голодоморів», – повідомив Петро Гоч. Таку ініціативу, на думку пана Петра, не можуть не підтримати, адже про події 1932-1933 років знає сьогодні кожен школяр. Це не лише знак солідарності, але й прояв шани та туги за мільйонами людей, які загибли у страшні голодні роки .

Що ж думають тернополяни про пам’ятну дату?

 – Олена Вовк (24 роки): Скільки фільмів, кних, пісень написано! Скільки життів забрали 1932-1933 роки…страшні цифри кількості померлих. Українці просто не мають права забувати про цей день.

Владислав Міщун (39 років): Безневинні жертви жорстокості та байдужості тоталітарної держави. Багато-хто мало усвідомлює масштаби масового знищення населення, але факт залишається фактом – саме слово “голодомор” навіює страх, жах та розуміння втрати…втрати значної частини українського населення, яке помирало в розпачі та без надії на порятунок.

Лілія Куленич

1 comment

  1. макс

    Бесспорно, историю своей страны надо знать, однако вряд ли стоит, рассказывая детям о темных страницах прошлого, забывать, что в 1932-33 годах их территория находилась в другом государстве и никоим образом кровопийцы-большевики с их геноцидом украинского народа не могли принести вред тернопольчанам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.