Співмешканцеві завдала двадцять ножових поранень

Поділитися
Кривава драма днями розігралася у селі Язлівець Бучацького району. 45-річна жінка позбавила життя свого співмешканця, завдавши останньому двадцять ножових поранень.
Для родини цей листопадовий день назавжди стане нагадуванням про трагедію, що розігралася в їхньому убогому помешканні. Двоє неповнолітніх діточок стали свідками сварки батька з матір’ю, і …вбивства. За попередніми даними, жінка спочатку намагалася відібрати у п’яного чоловіка ніж, а потім скоїла жахливий злочин…
Після смерті першого чоловіка у жительки Язлівця залишилося троє дітей. Подорослішавши, вони покинули матір і подалися влаштовувати особисте життя. Тоді зійшлася з племінником покійного чоловіка, молодшим за неї. У них народилися двійко дітей. Кажуть, ніби жінка не ховала від односельчан побоїв. Не раз у їхній оселі бували і дільничний, і навіть слідчо-оперативна група. Чоловіка карали, але горілка стала для нього стимулом життя.
   Того фатального дня «господар» повернувся додому, як завжди, напідпитку. Сварка виникла через дрібницю і чоловік взявся за «перевиховання» дружини. Жінка стала вириватися з чоловікових «обіймів». Вона вихопила з його рук ніж і вдарила свого благовірного у шию. Зрозумівши, що накоїла, стала просити відпустити її руку, аби покликати на допомогу. Співжитель, стікаючи кров’ю, не відпускав жінку і ногами гамселив її у живіт. Тоді та розправилася з чоловіком.

Правоохоронців про вбивство повідомили жителі села. Слідчо-оперативна група одразу ж виїхала на місце скоєння злочину. Жінку затримали. Обох дітей міліціонери відвезли до притулку. Дівчаткам лише сім та вісім років. Проти підозрюваної слідчі порушили кримінальну справу за частиною першою статті 115 Кримінального кодексу України – вбивство.  Усі обставини того, що сталося, з’ясовують міліціонери.

Лановеччина, Теребовлянщина і Бережанщина будуть без світла

Азаров не байдужий до проституток!