111

Голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян відвідав село Кокошинці, що на Гусятинщині, де взяв участь у відкритті нового приміщення фельдшерського пункту.

Тут буде поєднано працю медиків із новітніми досягненнями сучасної наукової думки, адже до медичного обслуговування населення села будуть задіяні лікарі-інтерни  Тернопільського державного медичного університету імені Івана Горбачевського.

У зв’язку з цим керівник області вислови подяку ректору цього вищого навчального закладу професорові Леонiдові Якимовичу Ковальчуку, який доклав чимало зусиль для того, щоб медичний заклад в Кокошинцях здобув нове обличчя.

Він також оглянув фельдшерський пункт де створено сучасно облаштовані приймальне відділення, стоматологічний кабінет, кімнати для проживання медперсоналу.

Фельдшерський пункт с. Кокошинці обслуговує 129 чоловік, з них дорослих – 113, дітей – 8, підлітків – 8. Будівництво приміщення проводив Тернопільський державний медичний університет.

 

Завдяки новітнім інформаційним технологіям у лікарів ФАПу є можливість провести, в режимі он-лайн, консультації із фахівцями з обласного центру, отримати підтвердження діагнозу тощо.

 

«Перед нами стоїть завдання наблизити медичні послуги до людей, посилити первинну ланку медицини. Думаю, що незабаром у кожному районі області буде відкрито кілька подібних медичних установ», – ділиться планами Валентин Хоптян.

1 comment

  1. папай...

    каплиця , фонтан , хресна дорога , автобусна зупинка , фельдшерський пункт у Кокошинцях – це збудувала одна людина , про яку забули , використали і забули…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.