111

У селі Байківці, що біля Тернополя, продано житловий будинок за 420 тисяч доларів. Про це йдеться на сайті агенції нерухомості “Яворина”

Будинок розташований в тихому місці. Вулиця з якісним благоустроєм, заасфальтована, освітлена, забудована будинками сучасного проекту.

У будинку зроблений сучасний ремонт. Внутрішні двері – натуральне дерево граб, стіни – пофарбовані фінською миючою фарбою, сходи – натуральне дерево дуб, підлога – буковий паркет, керамічна плитка. Підігрів підлоги у кімнаті для SPA процедур, пральні, в кухні-їдальні, ванній кімнаті та в гостьовому туалеті.

Загальна площа будинку – 384 квадратних метри.

Планування будинку доволі просторе:

  • цокольний поверх – (площа 107,8 кв.м) – хол, котельня, кладова, пральня, туалет, кімната для SPA процедур (є басейн 3,70*2,20м, глибиною 1,50м, душова, сауна електрична фінська суха – натуральне дерево липа);
  • 1 поверх (площа 147,4 кв.м) –хол, кухня-їдальня, кабінет, затишна вітальня з діючим каміном і з виходом на терасу, гостьовий туалет, гараж;
  • мансардний поверх (площа 123,8 кв.м) – 3 спальні – просторі та світлі, в одній зі спалень є гардеробна кімната і балкон, ванна кімната з джакузі, зимовий сад.

1 comment

  1. Наталя

    Це надал розпродує своє майно Буде тікати до Києва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.