111

Книгарня «Є», видавництво «Нора-Друк» та літературний конкурс «Коронація слова» запрошують на презентацію нової книги Ірен Роздобудько «Я знаю, що ти знаєш, що я знаю», яка відбудеться вже завтра, 18 листопада, о 18 годині у файному місті Тернополі.

До нас завітає творче подружжя багаторазових лауреатів конкурсу «Коронація слова» – Ірен Роздобудько та Ігор Жук. За їх участі відбудеться презентація нової книжки Ірен Роздобудько «Я знаю, що ти знаєш, що я знаю»…Цікава назва,еге ж? Як і сама авторка – епатажна, унікальна, неповторна. У кожному її слові – емоція, у кожному рядку – загадка, у кожній книжці – правда життя….

Щодо нового творіння, то письменниця цього разу звернулася до проблемних і болючих тем сьогодення….»Їх багато по усіх світах – тих, хто шукає кращої долі в чужій країні. Вони приязно посміхаються своїм новим господарям і з надією заглядають їм в очі в очікуванні на приязнь чужої землі. Вони пристосовуються. Вони звикають. Часом, комусь з них випадає удача. Часом – прозріння і повернення. Часом – нова любов. А іноді й смерть…»
…За своїми постояльцями — емігрантами з України — спостерігає хазяйка котеджу невеличкого німецького містечка фрау Шульце. Вона знає про них набагато більше, ніж вони про себе. З них їй треба обрати лише одного – того, хто «розшифрує» для неї листа з минулого.

Темі «наших людей» за кордоном присвячено і декілька пісень Ігоря Жука, що увійшли в його новий аудіо-диск «Листи», що також буде представлено публіці цього дня (до збірки увійшла пісня «Лист до Італії» – дипломант цьогорічного конкурсу «Коронація слова»).

Особисто познайомитися і поставити своє запитання Ірен Роздобудько завтра зможе кожен, хто прийде на презентацію, без сумніву, шедеврального творіння української письменниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.