111

Управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів прозвітувало про свою роботу на виконавчому комітеті 16 листопада. За словами начальника управління Василя Хомінця, на сьогоднішній день на ринках міста є 330 вільних місць для торгівлі з автомашин та 398 місць для торгівлі в кіосках, павільйонах і зі столів.

Загалом у Тернополі функціонує 28 ринків по реалізації продовольчих, непродовольчих та змішаних груп товарів. На ринках для торгівлі облаштовано близько 5724 торгових місць.

Для забезпечення ведення торгівлі в Тернополі у правовому полі та вдосконалення організації торгівлі, створено комісію для обстеження ринків на території міста.

Уже обстежили 14 ринків, складено 8 протоколів щодо порушення правил торгівлі, 4 протоколи про порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів та 16 актів порядку провадження господарської діяльності. Всі протоколи направлено в МВ УМВС України в Тернопільській області.

«На даний час управління працює над вдосконаленням організації літньої торгівлі на території міста, впорядкуванням розміщення тимчасових споруд торговельно-побутового призначення. Це пов’язано із змінами в дозвільному законодавстві і дасть змогу удосконалити механізм вирішення питань щодо благоустрою міста та наповнення місцевого бюджету. Станом на 1.11.2011р. до цільового фонду перераховано понад 700 тисяч гривень», – сказав начальник управління Василь Хомінець.

Для виконання рішення виконавчого комітету «Про врегулювання торгівлі на приринкових територіях» торгівлю з автотранспорту по вул. М.Шептицького перенесли на територію КП «Підприємство матеріально-технічного забезпечення».

Дешевші і якісні продукти тернополяни можуть купити у соціальних магазинах та ярмарках, які періодично влаштовує управління. За звітний період проведено шість ярмарків із залученням сільськогосподарських товаровиробників. Продукція на ярмарках реалізовувалась за цінами, нижчими на 10-15%, ніж в роздрібній торговельній мережі та на ринках міста. Крім того, у місті відкрили чотири соціальних магазини з реалізації продовольчих товарів. У планах – відкриття сітки соціальних аптек на території лікарень міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.