Чому на Тернопільщину не їдуть туристи?

Поділитися

Сьогодні, 6 грудня о 1200 в приміщенні готелю «Тернопіль» (третій поверх, конференц – зал №2) відбувася «круглий стіл» на тему: «ЧОМУ НА ТЕРНОПІЛЬЩИНУ НЕ ЇДУТЬ ТУРИСТИ. СТАН ТУРИСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ В ОБЛАСТІ.». До участі у роботі «круглого столу» запрошені депутати Тернопільської обласної ради та представники громадськості.
Через три у Заліщиках відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція – семінар «Туристичні ресурси як чинник розвитку території». Організаторами науково-практичного заходу є комунальне підприємство Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр» та кафедра географії України і туризму Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.
За участь в семінари треба заплатити 200 гривень. Журналістам – халява

Понад 50 науковців та практиків туристично-рекреаційної галузі України обговорюватимуть питання розвитку туризму на Тернопіллі
9-10 грудня 2011 року у місті Заліщики Тернопільської області відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція – семінар «Туристичні ресурси як чинник розвитку території». Організаторами науково-практичного заходу є комунальне підприємство Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр» та кафедра географії України і туризму Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Конференція-семінар відбудеться в рамках проекту «Туристично-рекреаційний кластер «Дністровський каньйон», що впроваджується Тернопільською обласною радою за підтримки Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні.
Основними напрямами роботи конференції стануть:
1. Історико-географічні аспекти розвитку туризму в регіоні.
2. Природно-рекреаційні ресурси, їх оцінка у Придністер’ї.
3. Історико-культурні ресурси Дністровського каньйону.
4. Сучасний стан розвитку туризму у Придністер’ї.
5. Проблеми розвитку інфраструктури туризму у регіоні.
6. Інновації в туристичній галузі регіону. Інформаційні технології в туризмі.
7. Інвестиційна привабливість Придністер’я.
8. Екологічні аспекти розвитку туризму у Дністровському каньйоні.

В програмі – обговорення концепції розвитку туристично-рекреаційного потенціалу Дністровського каньйону, презентація відеофільму «Дністровський каньйон – туристичне диво України», а також екскурсійна програма.

Оргкомітет конференції запрошує представників ЗМІ долучитися до науково-практичного заходу. Про бажання взяти участь у конференції просимо повідомити не пізніше середи 7 грудня 2011 року за тел. 52-89-89, моб. 063-761-81-67
Участь представників ЗМІ безкоштовна, кількість обмежена.
Контактна особа – менеджер ІНФОТУРЦЕНТРу Андрій Вільчинський.

Кращі моменти із життя тернопільського клубу айкідо айкікай “Агацу”

Як святкують тернопільські військові (фото)