Для Анатолія Гриценка вожді БЮТ зрадили Тимошенко, а тепер готові зрадити країну, бо відмовились включити його в першу п’ятірку “Батьківщини”

Поділитися

Лідер партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко “розродився” гнівним блогом щодо теперішнього керівництва партії “Батьківщина”. За інформацією “Про все”, гнів пана Гриценка базований на … відмові включити його в першу 5-ку БЮТу. Свого часу, нібито Юлія Тимошенко особисто  пообіцяла включити Гриценка в список. А от теперішні вожді – відмовили екс-міністру. Реакція, як бачимо, не забарилась.

Наші джерела стверджують, що колишній міністро оборони знайшов спільну мову з Віталім Кличко. До їхньої компанії нібито приднається “соціаліст” Олександр Мороз.

Ну а поки, пропонумо вашій увазі спіч пана Гриценка.

З кожним днем все більше людей починають розуміти, що нові вожді БЮТ зрадили свого лідера Юлію Тимошенко, зрадили партійців, які щиро їм вірили.

Думаю, виходу Юлі із в’язниці нинішні вожді БЮТ бояться не менше, а може й більше, ніж Янукович.

Жорстка опозиційна риторика, імітація боротьби за визволення Тимошенко вдало поєднуються із грою в піддавки з Банковою.

17 листопада ми стали свідками змови вождів БЮТ з Банковою, під час прийняття закону про вибори – вони чітко виконали команду Чечетова і, на жаль, спонукали до ганебного голосування частину фракції БЮТ-Батьківщина. Добре, що не всю – знаю, що люди моральні у фракції є і вони не брали участі в тому дійстві.

Тих в опозиції, хто 17 листопада діяв всупереч замислу Януковича і натиснув на червону кнопку «проти», вожді БЮТ назвали …«проектом Банкової».

Цинізм і аморальність!

6 грудня країна почула про їхні дальші плани. Краще би не чули…

Тепер вожді БЮТ готові підставити своє «опозиційне» плече Януковичу, аби разом проштовхнути через Раду і бюджет-2012, і закон про ринок земель, і антиконституційний закон 9127, і багато чого іншого, торги не завершено…

Бюджет? Лобістсько-виборчий, з якого до того ж украдуть мінімум 70 мільярдів (цього року вкрали понад 60 мільярдів – цитата Януковича).

Ринок земель? Ніякий не ринок, навіть не базар. Розкрадання! Аби кілька відомих сімей скупили 40,5 млн. гектарів за безцінь (по 300 євро за гектар, при реальній вартості в 20 разів більше) – щоб наварити на цій афері сотні мільярдів і потім втекти, позбавивши країну майбутнього.

Про законопроект 9127 уже знають усі, свою оцінку я виклав у матеріалі «Хроніка злочину».

Нові голосування в унісон з владою «опозиціонери» потім теж назвуть «перемогою»?

А тих, хто голосуватиме «проти» – знову «проектом Банкової»?

І далі закликатимуть об’єднуватися навколо них?

Стратегічні інтереси країни? Втрата перспективи для десятків мільйонів українців? Ви про це подумали, вожді БЮТ?

А саму Юлію Тимошенко ви запитали, чи згодна вона на звільнення із СІЗО за таку ціну? Не впевнений.

Свідомий обман людей, аморальність і безпринципність, нічого більше.

Зупиніться. Ще не пізно…

Платників податку на Тернопільщині побільшає?

У Тернополі з прилавків магазинів “змітатимуть” весь шоколад?