Хочете навчитись робити особливі тернопільські сніжинки?

Поділитися

Книгарня «Є» запрошує дітей та їхніх батьків  на передноворічний майстер-клас із виготовлення сніжинок, який відбудеться 27 грудня.

Початок – о 17:00.

Однією з головних чар зими, безумовно, є сніг, що покриває землю і створює відчуття чистоти і свіжості. А красиві сніжинки, що плавно опускаються, викликають почуття умиротворення і, як не дивно, якогось своєрідного тепла. Гарно зроблені сніжинки з паперу дозволяють привнести відчуття свята у кожен будинок.Краще, якщо виготовлення сніжинок з паперу здійснюється дітьми. Батьки в цьому процесі можуть виконувати роль помічника, спостерігача, співрозмовника. Це пов’язано як з простотою самого процесу, так і з його важливою роллю в розвитку маленької дитини. У процесі виготовлення сніжинок дитина зможе в ігровій формі зрозуміти відмінності між геометричними фігурами; навчитися безпечно працювати ножицями; розвивати моторику рук; вчитися взаємодії з іншими людьми в процесі виконання якихось операцій або дій, прибирати за собою робоче місце.

Запрошуємо дітей та їхніх батьків на передноворічний майстер-клас із виготовлення сніжинок.

 

***

Адреса книгарні «Є»:

м. Тернопіль, вул. Валова7-9

Вхід вільний.

Чим особливе новорічне вітання голови Тернопільської обласної ради?

Національний банк випустив серію пам’ятних монет до чемпіонату Європи 2012 року з футболу з зображенням офіційного логотипу Євро-2012