Ігор Яворський : “Зроби добро – допоможи дитині!”

Поділитися

Минулої суботи, 24 грудня в святвечір католицького Різдва, популярне тернопільське кафе «Джелато мафія»  знову приймало незвичайних гостей – вихованців дитячого комунального притулку. Нагадаємо, що саме там стартувала нещодавно доброчинна  акція «Зроби добро – допоможи дитині!», організована обласною організацією політичної партії «Україна майбутнього», благодійним фондом Ігоря Яворського «Мрії збуваються», ТОВ «Українське морозиво» та власниками згаданого кафе. Задум був таким, аби щотижня дати змогу десятьом дітям з притулку  завітати у «Джелато  мафію» і безкоштовно посмакувати піцами,італійським морозивом,солодощами, а головне – поспілкуватися у зовсім іншій обстановці. «Щиро радий, що, об’єднавши  свої зусилля, щоб зробити життя сиріт та дітей з неблагополучних сімей  кращим і цікавішим, – каже Ігор Яворський, – ми швидко знайшли нових однодумців. Одним з таких, зокрема, став тернопільський лікар-психоневролог Тарас Іваницький. Тож друга дитяча гостина відбулася вже за його допомоги. А у майбутньому, я в цьому впевнений, ми зможемо зібрати навколо своєї ідей ще багато небайдужих людей, відтак вона зможе перерости у якийсь потужний благодійний проект».

А ось як відгукнувся про свою участь в акції сам  Тарас Іваницький : « Спілкування з дітьми втішило і зігріло душу. Звичайно, у притулку вони не голодують, але тут дуже важливий психологічний момент. Ці дівчатка і хлопчики – такі ж, як і всі інші. Єдине, що доля позбавила їх багатьох можливостей та елементарних радощів дитинства, тож вважаю, що сам Бог велів усім спроможним і небайдужим постаратися виправити цю несправедливість. Тому я  й приєднався на заклик організаторів акції, яких до того ж знаю і яким довіряю.  До того ж я є прихильником конкретної цільової допомоги, а не перераховування благодійних коштів у якісь фонди, звідки вони потім потрапляють невідомо куди. А тут я бачив щасливі очі конкретних діток, яким подарував радість – це справді прекрасне відчуття, яке не вимірюється ніякими грошима».

Дуже раді і вихователі тернопільського комунального дитячого притулку, що по вулиці Стрімкій. Вони навіть не сподівалися, що вже буквально через кілька днів  після першої гостини знову зможуть повести дітей у кафе. А скільки вражень, скільки розмов тут про «Джелато мафію»! І можливість сходити туди справді стала відчутним стимулом у покращенні навчання та поведінки, допомагає у виховному процесі. Тож працівники щиро вдячні політикам і підприємцям.

Напередодні Різдвяних свят, коли є особливий сенс думати про благочинність і здійснювати її, організатори благодійної акції  «Зроби добро – допоможи дитині!» нагадують, що  всі,  хто може і хоче  приєднатись чи  висловити свої пропозиції, можуть звертатися за телефоном  –  067 352 8484

 

У суботу в Тернополі пройде передноворічний ярмарок

Василь Деревляний: «2011 рік був найважчим та найгіршим для українського народу за 20 років Незалежності»