111

З Ігорем Сачком ми зустрілись наступного дня, як він раптово дізнався, що вже не директор Тернопільського обласного драмтеатру. Як відомо, останні три роки про наш театр поширювались  різноманітні чутки. Директор Сачко був неугодний як «нашоукраїнській», так і «єдиноцентриській» з нинішньою «регіонально-свободівською» владою. На цьому постійно «грали» лідери опозиційної частини колективу. Неодноразово автор цих рядків чув про дії окремих  «доброзичливців» з трупи, які  «підливали масла у вогонь»,  де лишень могли.  Лише за керівництва Михайла Цимбалюка «шевченківці» перестали бігати в «білий дім» у найвпливовіший кабінет Тернопілля.  З сьомого поверху скаржники «перекочували» на шостий. Мовляв, такий-сякий Сачко, не може бути директором. Чому? Про це «Про все» поспілкується  з опонентами екс-директора, які цивілізовано, а  головне – аргументовано розкажуть чим не влаштовував значну частину колективу Ігор Сачко. Тому переповідати плітки, скарги, які перемішані, напевно,  з правдою і вигадками – не будемо.

А наразі пропонуємо вам проглянути запис інтерв’ю з Ігорем Сачком. Відразу перепрошуємо за технічний брак у кінці розмови, проте ми його не вирізали, щоб нас не звинуватили в цензуруванні. «Про все», як один з популярних сайтів Тернопільщини, надає усім рівні можливості висловитись. Кожна зі сторін має змогу у коментарях задати питання і відповіді.

У розмові  вже із екс-директором Сачком ми торкнулись різних сторін: влади, колективу, ситуації зі звільненням. В інтерв’ю Ігор Павлович мав змогу продемонструвати свою позицію, показати логіку вчинків. Чи все із задекларованого ним було сприйняте і зрозуміле колективу та обласній владі? Напевно, ні, якщо позиція Сачка регулярно зазнавала критики від колег  та врешті-решт обласна рада пішла на такий ризикований крок зі звільненням.

5 comments

 1. Даня

  Толково говорить…чув про скандал..сприймав сачка за самодура..а тут..цілком нормальний дядько..напевно хотів навести дисципліну з тими пяндигами. гульвісамиі весльними заробітчанами…от і схавали його..шкода..зірки на лобі сачко не має…розумію, що це лише слова..як там було насправді..сказати не можу..але певно і його артисти з режисерами драконили..а кайда повівся як завжди..штурпак..що з нього візьмеш..вже бачить себе депутатом..

 2. Саша

  А що сказати можуть на ці слова. а точні вчинки сачка його опоненти..просто цікаво було б послухати репку, жилу, мосійчука…актрис…

 3. Олег

  Не вірю нікому..було б все так гладко у мріях і реаліях – не було б таких скандалів..я відпочивав у Херсоні цього літа..то й там на пляжі незнайомі люди з Житомира говорили про наш театр, що як помер Форгель, ладу у нашому театрі навести не можуть…ні влада..ні авторитетні особи в театрі..висновок один..треба німця..щоб мовчали і боялись..сачко був свій..от і не вгодив..прийде якийсь свободівець..і капець буде репертуару..будуть за кайду агатувати аж пищати..і згадувати як добре було за сачка..

 4. Тетяна

  Наш театр- як українська політика..там розказують..бють себе в груди. як про нас дбають..і тут же таке саме…не вірю, що все так добре хотів зробити. а люди з колективу такі погані, не хотіли того добра…

 5. Сергій

  Твіорчєскі єдініци, якщо одним словом. Таке враження, що він вже по-життю грає. Треба розділяти роботу і реальність. Ну і сромність зашкалює :)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.