111

 Сьогодні відбулося чергове засідання комісії з питань гуманітарної допомоги при обласній державній адміністрації. Її провів заступник голови облдержадміністрації Петро Гоч, під головуванням якого на комісії було розглянуто 17  питань щодо  визнання вантажів, які надходять з-за кордону гуманітарною допомогою, а також питання надання та розподілу гуманітарної допомоги.

В ході засідання з’ясувалося, що така допомога потрібна як благодійним організаціям, так і незабезпеченим громадянам, які просять допомоги у церквах Тернопільщини.  Зокрема, серед тих, хто звернулися з проханням про визнання вантажів гуманітарною допомогою, –    Помісна Церква Християн Віри Євангельської з м. Кременця,  Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня, Тернопільська обласна громадська організація «Благодійність», помісній Церкві Євангельських Християн-Баптистів м. Тернопіль.

З розглянутих питань ухвалено рішення,  відповідно до чинного законодавства, надіслати матеріали для розгляду в Комісію з питань гуманітарної допомоги при Кабінеті Міністрів України, після чого благодійники та волонтери  Тернопілля зможуть забезпечити потребуючих необхідними речами.

Лілія Куленич

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.