«Київстар» радить, як у Новорічні свята спілкуватися економно

Поділитися

Під час Новорічних свят спілкування за допомогою мобільного зв’язку стає особливо актуальним. «Київстар» рекомендує спеціальні послуги, завдяки яким можна привітати якомога більше своїх близьких та зменшити витрати.

SMS та MMS привітання

Зручний спосіб привітати велику кількість друзів з Новим Роком — відправляти SMS-повідомлення. «Київстар» пропонує клієнтам послугу «Пакет SMS» для економного листування. Препейд-абонентам ця послуга дозволяє замовляти пакети у 30 або 60 повідомлень за 4 чи 6 грн. відповідно. Контрактні абоненти можуть замовляти пакети з 50/100/300 повідомленнями за 12/20/50 грн. відповідно. Для обміну враженнями є зручною послуга «Пакет MMS». Препейд-клієнти можуть замовляти щотижня 10 MMS за 2 грн., а контрактні — щомісяця 25 MMS за 5 грн. Пакетні SMS та MMS можна використовувати для відправлення на номери всіх стільникових операторів України.

Безкоштовне спілкування під час свят

З послугою «День спілкування» можна дзвонити на номери інших абонентів «Київстар» і DJUICE абсолютно безкоштовно — не оплачуючи тривалість розмов і без плати за з’єднання. Підключити послугу можна на 1 добу, 7 чи 14 діб за 1,99 грн.,11,99 грн., та 21,99 грн. відповідно. Послуга є доступною для абонентів передплаченого зв’язку. Вона стане у нагоді особливо під час новорічних свят, які тривають не один день.

Економні привітання за кордон

Привітати зі святами родичів та друзів за кордоном — теж просто та доступно. Послуга «СтарСвіт» дозволяє економно дзвонити в будь-які країни, за допомогою префіксу 015. А з пакетом «СтарСвіт Оптимальний» хвилина розмови з абонентами Росії становить лише 0,95 грн. Послуга доступна всім абонентам мережі «Київстар»: контрактним клієнтам та абонентам передплаченого зв’язку, а також користувачам DJUICE.

Поповнення рахунку

«Київстар» нагадує клієнтам про необхідність заздалегідь поповнити рахунок. Але навіть у випадку відсутності грошей на рахунку у період свят клієнти «Київстар» зможуть залишитися на зв’язку. Так, абоненти передплаченого зв’язку мають можливість отримати поповнення бонусного рахунку на 10,00 гривень за допомогою послуги «Екстра гроші». Щоб замовити «Екстра гроші», потрібно відправити SMS на номер 117 або набрати *117*1# та натиснути кнопку виклику або зателефонувати на номер 477*117*. Плата за користування послугою становить 1,00 грн.

Володарі банківських платіжних карт VISA/MasterCard можуть поповнювати рахунок у будь-якому місці в будь-який час — на web-сайті «Київстар» через системи ПриватБанк, EasyPay, Portmone; за допомогою команди *151# або подзвонивши за коротким номером 999.

«Київстар» потурбувався, щоб його клієнти могли привітати рідних та друзів, не витрачаючи зайвих коштів.

У Тернополі серед безробітних 26% робітників, 68% – службовців та 63% – жінок

На Тернопільщині шукають гроші на дороги за кошти фонду “Відродження”