111

Тернопільський міський голова Сергій Надал взяв участь у благодійному аукціонівід організації AIESEC.

За умовами аукціону, людина погоджується “продати” побачення із собою, а виручені гроші від акції підуть на благодійність. “Придбати” годинну зустріч з тим, хто бере участь в акції, можуть усі охочі – вибороти право на зустріч отримає той, хто назве найбільшу ціну за “лот”. До благодійної акції приєдналося чимало людей – більше п’яти сотень дівчат та хлопців Тернополя, а також відомі жителі міста.

Мер Тернополя Сергій Надал сказав, що прийняв рішення взяти участь в аукціоні після того, як почув про нього у ЗМІ. Цікаво, що мер Тернополя також є активним користувачем інтернету – в нього є екаунти в соціальних мережах Twitter i Facebook. ”Думаю, є багато людей, які хотіли б зустрітися – хтось покритикувати, хтось щось порадити, хтось просто більше дізнатися. З тим, хто переможе, домовимося про зустріч, поговоримо годину в невимушеній обстановці”, – сказав він. Станом на сьогодні вартість Надала уже перевищила 200 грн. Піднімати ставку можна не більше, ніж на 5 гривень.

Акція триватиме до кінця цього року, після чого виручені кошти будуть спрямовані на проект “Шлях дітей” для дитячих будинків Тернопільської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.