111

Свою професію фасувальника на приватному підприємстві 28-річний житель села Соколів Теребовлянського району сплутав зі злодійським ремеслом. Як результат, чоловіка запідозрили у крадіжці продукції, яку виробляє підприємство.
Співробітники Теребовлянського райвідділу внутрішніх справ під час оперативно-розшукових заходів, що проводилися у селі Золотники, отримали інформацію про крадіжку на місцевому молокозаводі. Як з’ясувалося, невідомий поцупив готової продукції на кругленьку суму – зникло 30 пакетів сметани та 17 кілограмів масла.
Хто ж то такий любитель сметанно-масляної продукції, міліціонери встановили оперативно. З’ясувалося, до крадіжки молокопродуктів причетний працівник підприємства. Молодий чоловік виконував фасувальну роботу, але це не заважало йому, що називається, кидати повз заводську тару. Таким чином, майже п’ятнадцять літрів сметани та сімнадцять кілограмів масла знайшли покупців поза торговими закладами, а виручені від продажу молокопродуктів гроші не потрапили до каси підприємства. Вирішується питання про порушення кримінальної справи.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.