111

Директор Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка Ігор Сачко став заручником політичних ігор керівництва обласної ради.

Суд скасував рішення трирічної давності про його призначення.

Ще 18 грудня 2008 року Тернопільська обласна рада прийняла рішення № 429 «Про призначення Сачка Ігоря Павловича на посаду директора комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільський академічний обласний український драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка». Проте, не погоджуючись із цим та іншими рішеннями, ймовірно, маючи надію призначення на цю посаду, вказане рішення обласної ради оскаржили депутати від Нашої України та Української народної партії Бабій С.А. та Пастух Т.Т. Як не дивно, окружний адміністративний суд навіть прийняв рішення на їх користь. Тим не менше, до поданої обласною радою апеляційної скарги приєднався колишній депутат облради Володимир Бойко та сам директор драмтеатру Ігор Сачко. Навіть не зважаючи на те, що обласна рада «зливала» інтереси громади та визнала позовні вимоги своїх опонентів, Львівський апеляційний адміністративний суд скасував рішення суду першої інстанції та залишив в силі прийняті обласною радою рішення.

Про повторний розгляд справи вже в Тернопільському міськрайонному суді не повідомили ані Володимира Бойка ані Ігоря Сачка. Цілком ймовірно, що обласна рада й тепер визнала позовні вимоги Бабія С.А. та Пастуха Т.Т., а тому суд скасував рішення про призначення Сачка І.П. директором драмтеатру.

До слова, за керівництва Ігоря Сачка робота драмтеатру змінилась в кращу сторону. В самій будівлі нарешті почали наводити порядок. Та й вистави сьогодні збирають повні зали глядачів. Та й нарешті театр став прибутковим. В чому завинив Ігор Сачко перед керівництво обласної ради наразі невідомо, повідомляє http://infoprostir.te.ua

 

2 comments

  1. шалений захват

    Кайда-гопнік не вміє ходити до театру, то захотів, щоб тепер театр ходив до нього.

    1. Герцог Бургундський

      Сачко – аферист , брехун і крадій про це всі знають і мовчать! Набридло! Злодіїв до суду! Не спійманий не злодій – це не про нього! Скільки грошей він видурив у тернополян?! За фоткі в театрі, за аренди, за робочі місця… І зараз знімає мзду з своїх же друзів, а всі мовчать, бо їм так вигідно. Ганьба!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.