111

Прокурору м. Тернополя

                  Банаху С.В.

              Копія: Міському голові

Надалу С.В

 

                                                                               ТОГО «Підприємці Галичини»

                                                                              м. Тернопіль, проспект Злуки 23а,  каб. 2

                                                                              тел. 42 32 44

 

   Заява

 До нашої громадської організації звернулися підприємці про те, що в зв’язку з незаконними умовами, та відсутністю повної інформації,  вони не змогли взяти участь у конкурсі « Щодо проекту соціальні аптеки» який був  оголошений Тернопільською міською радою  17.08.2011р. Вивчивши дану ситуацію ТОГО “Підприємці Галичини» звернулися до міського голови Тернополя та начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення  з заявою №37 від 06.09.2011р.(копія додається) про те, що  конкурс  був  оголошений з порушенням. Проігнорувавши  наше звернення  конкурс був проведений всупереч Законам України « Про державно – приватне партнерство», та Постанові КМУ   N 384 від 11 квітня 2011 р. а саме у  оголошенні  про  конкурс  не було визначено:

–              граничний строк подання заявок на участь в конкурсі;

–              граничний строк проведення конкурсу з визначенням приватного партнера;

–              строк здійснення державно-приватного партнерства;

–              форма його реалізації та основні етапи;

–              обсяг та  форми  фінансової  участі  державного  партнера у здійсненні державно-приватного партнерства;

–              оголошення умов та порядку проведення конкурсу не було опубліковано через друковані засоби масової інформації; та тд..

На наш інформаційний запит до міської ради в яких засобах масової інформації було оголошено конкурс  і  де було вказано умови конкурсу, кінцевий термін прийому документів щодо проекту соціальні аптеки, ми  отримали відповідь виконавчого комітету ТМР від 18.10.2011р. (копія додається) , яка не підтверджує законність оголошення даного конкурсу. Витяг з офіційного сайту ТМР від 17.08.2011р. підтверджує відсутність кінцевого терміну прийому документів та інші умови (копія додається), в газеті «Тернопіль вечірній» від 17.08.2011р. (копія додається) відсутнє оголошення конкурсу та  умови його  проведення.

Однією з умов конкурсу була вимога мати  наявність аптечної мережі. Ми дали інформаційний запит до державного реєстратора чи зареєстровані в м. Тернополі «Аптечні мережі», у відповіді від 25.08.2011р. (копія додається)   було зазначено, що  станом на 25.08.2011р. «Аптечні мережі»  у відділі державних реєстраторів ТМР не зареєстровані. Крім того умова конкурсу про досвід роботи на ринку роздрібної торгівлі не менше 5-ти років та досвід роботи в аптечних пунктах в лікувальних  закладах не менше 3-х років суперечить Закону України «Про захист економічної конкуренції» та ін.

Не зважаючи на те що учасник конкурсу не підтверджував наявність аптечної мережі (в документах на конкурс переможець представив документи про наявність ліцензії на одну аптеку  та трьох аптечних пунктів, але вони не зареєстровані як аптечні мережі про що свідчить лист від 25.08.2011р.   №4370/08(копія додається) конкурсна комісія  визначила переможця конкурсу про, що підтверджує лист виконавчого комітету ТМР від 18.10.2011р. №5388/04 (копія додається),

Виходячи з вище вказаного  цей конкурс суперечить Законам України « Про державно – приватне партнерство», «Про захист економічної конкуренції», Господарському Кодексу України,  Кримінальному Кодексу України.

Просимо Вас скасувати результати даного конкурсу  та зобов’язати уповноважений орган повторно оголосити конкурс згідно чинного законодавства України на рівних умовах  для всіх бажаючих і притягнути до відповідальності винних осіб,  які готували та провели з порушенням даний конкурс.

 З  повагою

Голова ТОГО «Підприємці Галичини»                                                  Шахін О.А.

4 comments

 1. читач

  Ой! Олічка-тушка запанікувала. Всі “Підприємці Галичини”, які обєднались в цю громадську організацію це і є та ж Олічка Шахін. А причиною звернення є те, шо в неї самої є аптека. Вона в тій аптеці ше й прописана. Певно не встигла на халяву парочку гривень прибрати, от і кіпішує. Звернись до СерГейка Мещерякова або до Льошки безпалого Сандія. Може вони ше й депутстький запит зістряпають, а з тебе гроші знімуть, або до їх адвоката Твердолоба-Твердохліба. Він тоже не проти на тобі підзаробити.

  1. Роман

   Якшо Олічка хотіла би участвувати в даному конкурсі то вона би виграла! Оскільки я знаю її особисто то можу стверджувати ,що вона завжди допомагає і захишає інтереси підприємців і не боїться боротися з незаконними діями будь-кого.Тому читайте уважно в заяві не іде мова про чиїсь інтереси в ній повідомляється про незаконні дії міської ради.

 2. Р

  Якшо Олічка хотіла би участвувати в даному конкурсі то вона би виграла! Оскільки я знаю її особисто то можу стверджувати ,що вона завжди допомагає і захишає інтереси підприємців і не боїться боротися з незаконними діями будь-кого.Тому читайте уважно в заяві не іде мова про чиїсь інтереси в ній повідомляється про незаконні дії міської ради.

 3. Світлана

  Більшість підприємців в Тернополі вже знають як проводять конкурси партія свобода з Надалом на чолі, ще такого дерибану Тернопіль не бачив. В той самий час Надал виселяє онкохворих дітей з міської лікарні може ще комусь продасть приміщення на псевдоконкурсі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.