111

 Агентство УНІАН та туристичний Інтернет-проект “Тут и там” сформують рейтинг кулінарних (гастрономічних) фестивалів та свят в Україні за 2011 рік – “Їли-пили-2011”. Управління з питань туризму Тернопільської обласної державної адміністрації долучилось до цього проекту, запропонувавши включити інформацію про три кулінарні фестивалі, що відбувались на території Тернопільської області у 2011 році, а саме «Борщ’їв», «Вареник-Фест» та «Коропець-Фест».
При визначенні переможців враховуватимуть різні фактори, зокрема, масовість, конкурси, концерти, творчі знахідки, рекорди, майстерність учасників тощо.

Нагадаємо, що перший рейтинг кулінарних фестивалів в Україні – “Їли-пили-2010” було проведено минулого року. Участь у рейтингу взяли близько 40 кулінарних фестивалів та свят – від сільських та районних до всеукраїнських та міжнародних.

Переможців рейтингу буде оголошено 23 грудня 2011 року. Цьому буде присвячено прес-конференцію в УНІАН, про лідерів рейтингу завдяки засобам масової інформації дізнається Україна та світ. На думку фахівців, це сприятиме популяризації туристичної привабливості краю. Туристи з України та закордонні гості знатимуть, що варто побувати саме на нашому святі та відвідати Тернопільщину.

Лілія Куленич

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.