Питання екотуризму Тернопілля обговорюватимуть чомусь аж у Києві

Поділитися

21 грудня 2011 року о 14 годині в Прес-центрі «Укрінформу» у м. Києві, з ініціативи Тернопільської обласної ради та комунального підприємства «Тернопільський  обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр» розпочне роботу круглий стіл на тему: «Екотуризм в Україні: проблеми та перспективи розвитку (на прикладі Дністровського каньйону)».

В програмі заходу: обговорення проблемних питань розвитку та популяризації водного та екотуризму в Україні, шляхи та напрямки раціонального використання туристично-рекреаційного потенціалу України та Дністровського каньйону, зокрема, презентація результатів проекту «Туристично-рекреаційний кластер «Дністровський каньйон», перегляд та обговорення відеофільму «Дністровський каньйон – туристичне диво України», та інші питання.

До участі у роботі круглого столу запрошені практики туристичного бізнесу, представники органів центральної та регіональної влади, народні депутати України, провідні науковці у галузі туризму, засоби масової інформації.

Захід відбудеться в рамках проекту  «Туристично-рекреаційний кластер «Дністровський каньйон», що впроваджується  у 2011 році Тернопільською обласною радою за підтримки Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні.
Співорганізатори заходу: Тернопільська обласна рада, комунальне підприємство Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр», Тернопільська благодійна фундація «Бізнес-інкубатор Тернопільщини», Заліщицька районна рада, Асоціація журналістів «Туристичний прес-клуб України».

Додаткова інформація за тел. (0352) 52-89-89, 063 761-81-67

 

Ціни на молокопродукти та яйця у Тернопільській області зростають

Все менше тернополян звертаються у центр зайнятості