111

Розпочався сезон, коли зростає сумна статистика травмувань, пов’язаних із ожеледдю.

Лише за  минулу добу в Тернопільській області травмувалися двоє людей:

– в Кременецьку ЦКРЛ з діагнозом «Перелом обох кісток правої гомілки» шпиталізовано жителя с. Старий Тараж гр. 1944 р.н. Травми отримані внаслідок падіння на слизькій ділянці дороги.

– в Кременецьку ЦКРЛ з діагнозом «Вивих лівого плеча з відривом великого горбика» шпиталізовано місцевого жителя гр.  1966 р.н. Травми отримані внаслідок падіння на слизькій дорозі.

 

Аби вберегтися від можливих неприємностей рятувальники області нагадують:

– якщо падаєте, постарайтеся присісти – так зменшиться висота, з якої ви падаєте. Якщо ви падаєте на рівному місці, голову треба втягнути в плечі, лікті пригорнути до боків, ноги злегка зігнути. Найкраще падати на бік, але ні в якому разі не можна приземлятися на випрямлені руки. Якщо раптом падаєте на спину – притисніть підборіддя до грудей, а руки розкиньте ширше. Якщо ж падаєте зі слизької сходинки, дуже важливо захистити обличчя і голову: намагайтеся прикрити їх руками.

– щоб уникнути падіння, зимове взуття повинне бути практичним – бажано на плоскій підошві або на низькому квадратному каблуку, краще, якщо підошва з великою ребристістю, яка не буде ковзати. Також на підошву взуття можна наклеїти наждачний папір. Так вдасться втриматися на слизькій дорозі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.