Сміх і гроші по-українськи

Поділитися

Багато зоряних панночок мріють потрапити на обкладинку журналу Playboy, а от сильна половина шоу-бізу воліє його не стільки гортати-читати, скільки з’явитися в якості героя одного з номерів Forbes. Ось такий розклад. У Вови Зеленського так все і сталося: він нарешті потрапив на обкладинку цього самого видання. Ох, тільки якби шоумен знав, наскільки він потрапив …

Справа в тому, що, ставши головним героєм номера, він поставив під приціл не тільки себе красивого, але і бюджет «Студії Квартал 95», і свої рідні доходи. Адже весь цей час «студійці” старанно і з елегантністю обходили теми фінансів.
За словами Сергія Шефіра, більше половини доходів «Студії Квартал 95» приносить телевізійна складова (простіше кажучи, все телешоу, корпоративи та концерти). Звичайно ж, попереду планети всієї в фінансових питаннях «Вечірній квартал». З чотирьох щорічних великих концертів талановиті лінивці нарізають 10-12 телешоу. Хлопці, якщо ви подумали, що це називається халтура, ви помиляєтесь, це бізнес! За кожний телевізійний відрізок «Інтер» платить $ 175 000, а кожен величезний концерт збирає близько $ 250 000!

Не секрет, що актори «Студії» щорічно активно підробляють на концертах, в рамках гастрольних турне і корпоративів. А за свій вихід, панове, вони просять не менше 30 000 євро. «Дзинь!» – В скарбничку спільного підприємства.

Безперечно, не можна забути про фільмах і серіалах, які «Студія Квартал 95» штампує, як кросівки Adidas в підпільному сарайчику. Звідти їм дістається 30-40% прибутку. А якщо врахувати, що серіал «Свати» куплений в семи країнах (це крім Росії!), То це дуже навіть пристойні суми. А ось на фільмі «Службовий роман. Наш час », на думку Forbes,« Студія »заробила близько $ 2 млн. Непогано, правда?

Ну і якийсь дріб’язок на кшталт $ 2-3 млн приходить в кишеню «квартальщиків» від виробництва десятка телепрограм для «Інтера».

Кажуть, що сміх продовжує життя. Мені здається, ця формула трохи застаріла. Її потрібно переписати, як фільм «Службовий роман». Отже, сміх – не продовжує життя, а значно збільшує вагу банківського рахунку.

 

Чому у Тернополі не відкрили оновлений стадіон 22 грудня?

На спільному засіданні колегії Тернопільської облдержадміністрації та регіонального комітету з економічних реформ направлено проект обласного бюджету-2012 до обласної ради