111

Здавалося,  Тернопільський облдрамтеатр нарешті став флагманом культурного життя області. Стихли скандали, театр злагоджено запрацював. У головному храмі Мельпомени відбулись успішно  «Тернопільські театральні вечори», проходили різноманітні заходи,  облдрамтеатр  цього року зібрав одні з кращих касових зборів на квитках. Директор театру проявив себе хорошим менеджером. Та не тут то було. 19 грудня група депутатів Тернопільської облради прийшли «привітали» директора  Ігоря Сачка.

–          Мене призначила сесія обласної ради, – розповідає Ігор Сачко,- а вони  розпорядження зробили, скасували нібито рішення сесії обласної ради. І зняли нібито мене з посади директора. І навіть не зняли. Просто попросили передати печатку і установчі документи: довідки і статут.

–          І кого вони призначили в.о.?

–          Виконувача ще не має. Просто передали документи Репці.

–          А які у них аргументи?

–          Аргументів у них не було. Мені сьогодні надали рішення суду, який відбувся у липні місяці, коли я був у законній відпустці разом з театром. Вони вичекали в тишині, ніби бровко в буді , поки сильніший пес проходить, і закінчились терміни на оскарження. Постанова набрала законної сили.

–          Це ж не нормально?

–          Я показую документи: у райсуді, апеляційному, верховному. Питаю: що ці рішення судів скасовуються? А вони – ні. Але це другий предмет оскарження.

–          Наскільки розуміємо, це прийшли неграмотні люди, так звані «бойовики» партії «Свобода»?

–          Вони  вручили мені розпорядження про припинення контракту.  В такому односторонньому порядку навіть у німецьких концлагерях не поступали. Але я хочу сказати інше: Тернопільський обласний драмтеатр – знаходиться зараз в одному з кращих періодів по всіх фінансових та творчих показниках.  На колегії управління культури 22 грудня про це буде мова.

Детальніше про ситуацію в театрі – читайте згодом

2 comments

  1. толян

    все що можна було все занехаяли своїми шаленними керівними здібностями осталось ще встромитись в театр і тоді точно в центрі міста буде клуб як ті гобліни вже достали

  2. лола

    питання: чого керівники так тримаються за свої місця? давно пора гнати не тільки сачка, а й директора ттб зайця та його дорогу родину разом із колишньою коханкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.