На Тернопільщині завершено ремонт дороги «Кременець-Почаїв»

Поділитися

Голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян взяв участь у відкритті відремонтованої ділянки автомобільної дороги Р-26 «Остріг-Кременець-Почаїв-Радивилів», довжиною 27,2 кілометрів.

«Сьогодні ми можемо говорити про виконання завдання, яке Президент України Віктор Янукович дав, під час свого перебування на Тернопільщині у січні 2011 року. Капітальний ремонт цієї ділянки дороги завершено. Хочу відзначити, що, керівництво держави та Уряду посприяло виділенню на його проведення 31,6 мільйонів гривень», – сказав Валентин Хоптян.

 

Важливість ремонту цієї ділянки дороги пов’язана із насиченим рухом по ній транспорту, в тому числі й туристичного і паломницького, адже в Почаєві знаходиться одна з найбільших християнських святинь – Свято-Успенська лавра.

 

Валентин Хоптян також наголосив, що ремонтні роботи тут здійснювалися із використанням новітніх технологій.

 

Це підтвердили й «дорожники», які розповіли, що під час ремонту здійснювалося вкладання асфальтобетонної суміші з модифікованим бітумом, застосовувалися довговічні матеріали, а саме – холодний пластик, для влаштування горизонтальної розмітки тощо.

 

Крім іншого, було відремонтовано 2 залізобетонних мости, 3 автопавільйони, 12 автобусних зупинок, замінено 3200 метрів погонних тросового огородження на бар’єрне оцинковане, встановлено 2 автопавільйони, 300 дорожніх знаків, 416 сигнальних стовпчиків, влаштовано фарбою 21,2 км дорожньої розмітки та 6 км – холодним пластиком.

 

Голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян, разом із начальником служби автомобільних доріг в області Миколою Гнатівим та головою Кременецької райдержадміністрації Ігорем Михальчуком, перерізали символічну стрічку, на знак того, що рух транспорту на відремонтованій ділянці дороги – відновлено.

 

Голова ОДА подякував усім, хто долучився до виконання робіт та вручив кращим працівникам грамоти і відзнаки.

 

Валентин Хоптян також наголосив, що цього року на ремонт доріг в Тернопільській області загалом використано 172 мільйони гривень.

 

«Важливо, що ми переходимо від ямкового ремонту, до проведення капітальних ремонтів дорожнього покриття та спорудження нових доріг», – каже Валентин Хоптян.

 

Голова облдержадміністрації наголосив, що попереду в цьому напрямку ще потрібно чимало зробити. Йдеться про об’їзні дороги навколо Кременця, Бережан, Теребовлі: «Попереду напружена робота. Але, як сказав Глава держави, ми маємо не тільки ремонтувати дороги державного значення, а звернути увагу й на сільські дороги. Думаю, що також ми маємо приділити увагу питанню створення місцевих будівельних організацій, які б займалися  ремонтом та спорудженням доріг, аби не доводилося залучати для цього організації з інших регіонів».

Тернопільська обласна рада розправилась з директором театру фашистськими методами

Тернопільські земельники про ринок земель