111

У відповідності до звернення першого заступника Голови правління Пенсійного фонду України Кравчука В.О. та п.2.53 Плану контрольно – ревізійної роботи Держфінінспекції на IV квартал 2011 року працівниками КРУ в Тернопільській області проводиться ревізія окремих питань фінансово – господарської діяльності Управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області.

Під час ревізії досліджується питання достовірності видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Про факти зловживань при видачі посвідчень та визначенні статусу учасника ліквідації аварії на ЧАЕС просимо повідомити КРУ в Тернопільській області особисто (каб.342, тел. 52-36-08, приймальня КРУ) або за телефоном довіри 52-54-05.

 

Прес-служба

 КРУ в Тернопільській області

 

1 comment

  1. Вуйко

    Звертаюся до органів КРУ розібратися з ОВК №163 в м.Тернополі по використанню бюджетних коштів на проведення виборів до Верховної Ради.Такого бардаку які цьогоріч відбуваються у використанні коштів,особливо витрачання коштів на придбання канцтоварів і видача їх на дільничні виборчі комісії.До встановлених лімітів ЦВК становлять десь 30%Звернути увагу яка пройшла проплата і скільки відкату забрав пан голова.Звернути увагу на виготовлення вивісок.А оплата за транспорт це взагалі не входить в ніякі рамки.Я думаю Вам не потрібно вказувати.Звернути увагу на нарахування зарплати і винагороди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.