Тетральне життя Бучача сколихнула прем’єра

Поділитися

4 грудня , у неділю,  тетральне життя Бучача сколихнула прем’є ра  народного аматорського театру Бучацького РБК. “Дорога Олено Сергіївно” Людмили Разумовської – п’єса, яка досить важка за психологічним навантаженням, постійно тримає глядача у нервовій напрузі.  Все це вдалося акторському складу та режисеру Аллі Вержбицькій донести до глядача. Хоч твір написаний давно, але не втратив своєї актуальності сьогодні і це нам довели актори театру, яких досить вдало підібрала режисер. Щиро вітаємо тетралів з прем’єрою і бажаємо нових звершень та повної глядацької зали.

Вдячна за прем’єру

Довгоочікувана мрія поставити п’єсу Людмили Разумовської ” Дорога Олено Сергіївно” – збулась. Явдячна долі, що зустріла чудових юнаків, які бездоганно втілили мої задуми і відтворили образи Павла ,Віктора та Володимира, а це учень Бучацької гімназії Михайло Рибалт, учні ПТУ № 26 Владислав Корнач та Іван Каковчик. Образ вчительки Олени Сергіївни створила Оксана Мельничук, також вчитель за професією. Вона виконала свою роль з “життєвою типовістю”, умінням відтаорити героїню простодушною, співчутливою, наївною , але й такою, що в потрібний час показує свій “твердий характер” . Високий артистичний рівень продемонструвала  Ірина Кізюк, яка зіграла роль випускниці школи Лялі. Я вам, акторам, дуже вдячна за творчу співпрацю!

Також хочу подякувати художньо – постановочній групі : Михайлу Юрчуку, Юрію Винниченку, Тарасу Гнатіву, Ользі Мороз, Владиславу Когуту.

За моральну та фінансову підтримку висловлюю вдячність начальнику відділу культури і туризму Бучацької РДА Триньці О.І.,директору РБК Крупі Р.І., директору ЦБС Машталір Л.І.,заступнику з виховної роботи ПТУ- №26 Ульяновій О.П., редактору районної газети “Нова доба” Тракало В.Й., працівникам бібліотеки Ільницькій М.Ю., Кущак Л.С.,спонсорам – Дорошу М.А., Гадзу П.І., Сличенюку М.Я.,  Маліновському Р.Й., Мирону З.А.

І , звичайно, дякую  батькам та бабусям акторів , усім шанувальникам театрального мистецтва, які відвідали прем’єру.

 З повагою режисер народного аматорського театру – Алла Вержбицька.

Премєра Бучацького театру

Премєра Бучацького театру

Премєра Бучацького театру

Премєра Бучацького театру

Премєра Бучацького театру

Премєра Бучацького театру

Премєра Бучацького театру

Премєра Бучацького театру

Премєра Бучацького театру

http://buchachnews.com

Працівники «Мрії» подарували зимову казку для вихованців інтернатів Тернопільської області

У Тернополі святого Миколая знають 90% родин, а в Донецьку – на половину менше