111

Гурт ТІК підготував для своїх шанувальників подарунок. Днями вінницький гурт відзняв відеокліп на композицію «Гуляй, народ!», яка ідеально підходить для періоду, який насувається на українців – період Новорічних та Різдвяних свят.

«Споконвічне бажання українського народу до гулянь просто неймовірне, – каже Віктор Бронюк, лідер гурту ТІК. – Новий рік – свято, подія, яка дозволяє зібратись у творчому, родинному колі і відзначити його з усім українським розмахом. Так, як гуляють українці, не гуляє жоден народ у світі. Там, де гарно святкують, де гостей гарно частують, пісня лунає і народ гуляє».

 

У кліпі показана історія Новорічної ночі. Після святкування Нового року учасники гурту ТІК потрапляють до знімального павільйону і бачать знімальну групу у не зовсім робочому стані. Дівчата у купальниках лежать на снігу, режисер заснув на робочому місці, вагітні манекени, стилістки та гримери у новорічних образах – усе це буде у новому кліпі. А ось якою буде розв’язка поки інтрига, яка розкриється вже незабаром. Адже, кліп на пісню «Гуляй, народ!», режисером якого є Сергій Ткаченко, можна буде побачити на українських телеканалах вже зовсім скоро.

 

До речі, пісня «Гуляй, народ!», яка увійшла до «Весільного» альбому гурту ТІК, вже звучить на українських радіостанціях.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.