111

В осідку Бучацької єпархії м. Чорткові з благословення Владики Дмитра (Григорака) відбувся семінар для дружин священиків. Його тема – «Природні методи розпізнавання плідності». Організатором заходу виступив рух «За життя!», що діє у Чорткові та регулярно проводить схожі тематичні зустрічі.

Для проведення семінару було запрошено голову громадської організації «За гідність людини» Євгенію Самборську з Києва. Ця організація пропагує у суспільстві здоровий спосіб життя, християнські цінності, відстоює права людей. З цією метою проводить відповідні заходи для людей різних конфесій.

На семінар у Чорткові прибуло більше ніж 40 дружин священиків Бучацької єпархії. Координатор руху «За життя!» у Бучацькій єпархії п. Ольга Росляк, яка працювала над ідеєю проведення семінару, пояснює, що його учасниками не випадково були дружини єпархіальних священиків, адже ці добродійки ділитимуться отриманою інформацією із жінками та дівчатами в парафіях, в котрих служать їхні чоловіки-священики, а також будуть спілкуватись із парами, які в силу певних обставин не можуть мати власних дітей.

На семінарі також прозвучала тривожна статистика: якщо у країні народжується менше як 2, 1 % дітей, то це свідчить про початок вимирання нації. У країнах колишнього радянського простору, в тому числі й Україні, статистика невтішна – 1, 3   %. Тому, пояснює п. Ольга Росляк, із прослуханого семінару потрібно винести найважливішу тезу: «Подружжя має жити згідно з природою, створеною Богом, яка веде до зростання подружньої любові і з якої через Боже благословення у світ приходять діти».

Присутні на семінарі жінки разом із доповідачкою п. Євгенією Самборською осмислювали, що є справжнім щастя для подружжя, обговорювали, якими мають бути стосунки між чоловіком і жінкою, відповідно до біблійного вчення.

Подібні зустрічі в єпархії мають продовження. Це будуть розмови на інші теми, які правдиво висвітлюватимуть для громадськості питання збереження життя від моменту зачаття і до смерті, повідомили “Про все” у  прес-службі Бучацької єпархії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.