111

27 грудня міський голова Тернополя підписав розпорядження “Про затвердження плану заходів щодо розвитку баскетболу в місті Тернополі на 2012 – 2015 роки”. У документі йдеться про  необхідність організувати та провести інвентаризацію баскетбольних майданчиків загальноосвітніх шкіл міста  та визначити потреби забезпечення їх спортивним інвентарем та обладнанням, розглянути пропозиції щодо встановлення сучасних баскетбольних майданчиків за місцем проживання, у місцях масового відпочинку та загальноосвітніх навчальних закладах міста,забезпечити проведення уроків з правил гри у баскетбол у загальноосвітніх навчальних закладах міста.

2 comments

  1. Ліля Штангістка

    Ознайомилась з цим розпорядженням. Склалась думка, що крім баскетболу інших видів спорту не потрібно розвивати. У місцях масового відпочинку та за місцем проживання потрібні майданчики для гри у футбол, баскетбол, волейбол, бадмінтон, флорбол, хокею (у зимовий період). Школи потребують інвентар для ігор у баскетбол, футбол, гандбол, волейбол. Також для занять гімнастикою, лижами, рухливими іграми. Як зрозуміти забезпечити проведення уроків школах коли є програма фізичної культури для кожного класу, де є перелік видів спорту та нормативів)))

  2. Наташа

    Цікаво…для розвитку баскетболу…дуже цікаво. А невже, маючи у місті Тернополі потужну баскетбольну команду юнаків,котрі завжди ьеруть участь у не тільки обласних чи міських змаганнях, але мають виїзди на ігри з командами Львова, Ужгорода, Рівного і т.д…, невже не можна допомагати цій команді фінансово????? Чому на Південній Україні не тільки у футбол, але і в розвиток баскетболу вкладаються значні фінанси, а в нас все, все!!! робиться за рахунок батьків? …починаючи з форми, білетів на проїзд , харчування, проживання в готелях…і закінчуючи елементарним – покупкою м’ячів? …таким чином баскетбол не розвинути.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.