Волонтери Корпусу Миру ділились досвідом роботи з вчителями англійської мови

Поділитися

На базі третьої загальноосвітньої школи Збаража відбувся районний семінар-практикум для вчителів англійської мови. 22 педагоги Збаразького району, методист англійської мови РМК Галина Журба та двоє волонтерів Корпусу Миру США – Елізабет Роблес та Одрі Бейс, які викладають англійську у Вишнівецькій школі та у ЗОШ №1 Збаража,  відвідали урок у шостому класі на тему: «Улюблені свята». Заняття спільно проводили вчитель англійської мови Збаразької ЗОШ №3 Марія Богданівна Козак та волонтер Корпусу Миру Пітер Нараян.

Під час заняття використовувалися  інформаційні та комп’ютерні технології, переглянуто  фільм про традиційні свята у англомовних країнах. Разом з тим, були  застосовані інтерактивні форми навчання  такі як: робота у парах, у групах, комп’ютерне тестування, а також здійснювалась робота з усіма видами мовленнєвої діяльності. На завершення уроку учні вручили гостям новорічні та різдвяні побажання у вигляді сувенірів.

Окрім цього, для вчителів Пітер  Нараян провів цікавий  тренінг  про роль стереотипів у різних країнах. Педагоги взяли активну участь у обговоренні різних питань даної тематики, переглянули фрагменти фільмів. Пітер розповів про свою країну, зокрема, про штат, у якому він народився і навчався − Джорджію. А завершився районний семінар-практикум традиційним танцем цього штату – свінгом, який Пітер Нараян виконав з Одрі Бейс – волонтером, яка працює у першій збаразькій одинадцятирічці.

Марія КОЗАК,

вчитель іноземної мови

Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3

У Збаражі відкрився салон-магазин народного мистецтва «Український сувенір»

Завтра Олексій Кайда розкаже як перепрацювався