111

Голова політради «Нашої України» Валентин Наливайченко вважає, що парламентські вибори 2012 року є продовженням боротьби 1991 року за українську незалежність.

Як повідомили у прес-службі партії, таку думку він висловив під час заходів, присвячених 20-й річниці Всеукраїнського референдуму, що відбулися на Тернопільщині

За його словами, Всеукраїнський референдум 1991 рок був визначальним етапом у тисячолітній боротьбі за незалежність Української держави. «Своїм «так» за вільну Україну люди сказали «ні» Радянському Союзу», – наголосив В.Наливайченко .

На його думку, сьогодні Україна опинилась перед загрозою втрати незалежності. «Українофоби при владі знищують нашу мову та культуру, малороси тягнуть нас в ярмо євразійської діри, нам нав’язали окупаційний Чорноморський флот, мільйони українців опинились за межею бідності. Новий закон про вибори обмежує народ у праві голосу», – зауважив В.Наливайченко .

Він вважає, що усі ці спроби «повернути совок» приречені на поразку. «Совок не пройде! Наш народ переміг більшовизм, переможе й цей режим, який насправді є слабким, тому що він тримається на брехні, несправедливості та рабській психології «гомо совєтікус», – заявив В.Наливайченко .

На його глибоке переконання, національна єдність, як і двадцять років тому, переможе «потуги червоних, промосковських номенклатурників, які засіли в політбюро партії влади».

«Україна буде вільною. І вибори 2012 року є продовженням боротьби 1991 року. Переконаний, що українці вкотре підтвердять свій історичний вибір двадцятирічної давнини. На найближчих парламентських виборах переможуть українські сили, переможе наше прагнення до волі та справедливості», – наголосив голова політради «Нашої України».

Він підкреслив, що незалежно від партійного ангажування, українці спільно здобували свободу для України – і у 1989-1991-му і в 2004-му. «Вірю, що час для нового об’єднання – не за горами», – заявив В.Наливайченко .

1 comment

  1. Анатолій Біла Церква, історик

    Дійсно вибори в 2012 році будуть мати дуже важливе значення, все буде залажати від позиції та свідомості українського народу, якщо допустим знову українофобів до парламенту, то це загальмує поступ України на десятиріччя, тільки патріотичні сили повинні бути у парламенті, щоб не дати режиму Януковичу зовсім знищити українську державність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.