111

Днями екс-мер Тернополя Роман Заставний потужно «запіярився». В одній з місцевих газет тиражем понад  120 тисяч «у кожну скриньку», він заявив з «шапки» видання, що скасовує злодійський тариф. Заголовок новини подає це як доконаний факт. Про те, що Роман Йосипович не має юридичних повноважень і механізмів реалізувати таку «царську волю»  – жодного слова.

Вже дрібним шрифтом, який більшість тернополян не читає, йдеться, що Роман Заставний подав позов до суду, щоб скасувати рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради, яким затверджено тарифи на обслуговування житла.

І аж на другій сторінці зазначено, що тарифи приймалися нібито в закритому режимі. А підтримає Заставний  лише економічно обґрунтовані тарифи. Тому і звернувся до суду. Тобто, суд іще навіть не розглянув справи, не має жодного рішення, а Роман Заставний, вже «прокукурікав», що відміняє.

Ну що, як кажуть, дай Боже нашому теляті… Якщо тариф буде скасовано,  то кожна сім’я зекономить від 300 до 600 гривень на рік, якщо, звісно, виграє  Заставний…

2 comments

  1. Гепа

    Заставний молодець, а ці Свободівські нездари та крахобори мають відповідти

  2. Петро

    Заставний єдиний, хто з депутатів і політиків не ліг під Свободу. він багато про них знає, до нього навіть свободівці бігають за консультаціями. так що – подивимось!
    а щодо піару, то судовий позов складно назвати піаром… піар – коли на рівному місті щось робиться, а тут проведена реальна робота з аналізу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.