Звернення лідера політичної партії «Фронт Змін» Арсенія Яценюка до тернополян

Поділитися

У суботу, 3 грудня в центрі Києва ми підбиваємо підсумки всенародної акції «Україна проти Януковича!» За півтора місяці сотні активістів «Фронту Змін» зібрали по всіх областях країни понад мільйон підписів українців. Люди підписалися під короткою фразою, яка одразу ж стала гаслом нашого часу – «Я проти Януковича!»

Головний результат акції уже відомий: громадяни України перестали боятися і відкрито заявляють про свою опозицію до режиму. Десятки тисяч людей під листівками залишили не тільки підписи, а й свої адреси з телефонами. Тобто вони не просто позначили свою громадянську позицію, але й заявили про готовність на ділі підтримати кампанію проти Януковича та боротися за своє майбутнє.

Під всіма можливими приводами нашу акцію забороняли суди. Наших активістів затримувала міліція, їм погрожували бандити. Ніхто не злякався, не зламався, не відступився.

Нам немає куди відступати: мільйони українців балансують на межі, за якою починаються злидні. Влада забирає їхні важкою працею зароблені «чорнобильські» і «афганські» виплати, урізає заслужений вік на пенсії, піднімає тарифи за комунальні послуги. Своїм злодійством ця влада довела до краху державний і місцеві бюджети. Саме тому під прикриттям «оптимізації» закриваються школи, лікарні, санаторії й сільські амбулаторії.

20 років тому ми вперше усвідомили себе українським народом, давши спільну відповідь на питання референдуму. Тоді ми сказали: «Україні бути незалежною!» Сьогодні, щоби наша країна була вільною і щасливою, ми разом кажемо: «Януковичу – ні!»

Якщо ви хочете приєднатися до історичної події, приходьте на Михайлівську площу в Києві об 11-00 в суботу 3 грудня, щоб разом із тисячами однодумців сказати на повні груди нинішньому режимові: «Я проти Януковича!»

Податок на розкіш в Україні платитимуть лише бідні

Тернопільміськгаз оштрафували на 68 тисяч!