111

У “Toyota Land Cruiser”, яка у Чемеровецькому районі Хмельниччини виїхала на зустрічну смугу і зіткнулась із таксі, був голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян.

На цьому наголошує голова тернопільської облорганізації “Батьківщина” Василь Деревляний, повідомляє “ТСН”.

“Через свої джерела від працівників ДАІ як Хмельницької області, так і Тернопільської (я дізнався) – це дійсно правда, що в аварії по дорозі в Чемирівці джип губернатора Тернопільської області виїхав на зустрічну смугу і зіштовхнувся з Жигулем”, – підкреслив Деревляний.

“Дуже прикро, що на сьогоднішній день як прокуратура, так і всі інші державні органи намагаються десь зняти цю інформацію з голови ОДА”, – додав він.

Водночас напередодні Нового року в інтерв’ю новинному порталу “За Збручем” Хоптян повідомляв, що, на відміну від інших чиновників, свята відбуде вдома, у рідному селі.

“У мене четверо дітей і дві внучки. Тому я хочу всіх їх зібрати і зустрітися. З ким 31 грудня, а з ким 1 січня. У мене особиста традиція, завжди Новий рік зустрічати вдома у своєму селі у Чемеровецькому районі – це невеличке село над Збручем, яке називається Вікторівка”, – розповів тоді Хоптян.

Як відомо, 31 грудня на Хмельниччині сталася аварія за участі автомобіля, схожого на той, яким користується губернатор Тернопільської області. В результаті ДТП одна людина загинула, ще двоє перебувають у лікарні. Втім, міліція цю інформацію спростовує, а в обладміністрації зазначають, що Хоптян разом із дружиною зустрічав Новий рік під Києвом.

3 comments

  1. Українець

    Знаємо Валентина Антоновича Хоптяна,як високопорядного керівника, який багато зробив для нашої області. Обєктивне оцінювання подіям щодо факту ДТП можуть дати не політики, не пересічні громадяни, а лише правоохоронні органи.

  2. Марія

    За все у житті потрібно платити , якщо позиченні гроші вожна не віддати, то за людські сльзи ” СТОРИЦЕЮ ” заплатать діти і внуки, це істина і КРАПКА.

  3. Катерина

    знаю Валентина Антоновича , не з слів, а особисто і впевнена в тому, що якби не дай Бог з ним дійсно сталась така неприємна ситуація (від цього не застрахований ніхто), то ні він , ні його дружина ніколи не залишили б людину у біді. тому що це чесні і добрі люди. А хто хоче заплямувати їхні імена повинні знати, що за це треба буди відповісти, якщо не перед людьми, то перед Богом обов’язково.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.