«Гастролерка», яка обдурила пенсіонерку, постала перед судом

Поділитися
У Борщівському районному суді, що на Тернопіллі, оголосили вирок шахрайці із Вінниччини, яка видурила у жительки села Пилипче одинадцять тисяч гривень. Незнайомка підкупила потерпілу побожністю, бажанням віддати «на церкву» велику суму грошей.
    Восени минулого року пройдисвітку, котра виміняла в старенької пенсіонерки сувенірні долари та євро на справжні гривні, затримали оперативники Борщівського райвідділу міліції.
Майже тиждень 74-річна жителька села тримала у сховку величезну суму валюти, обміняну в невідомої добродійки. Тішилася не тільки вигідним курсом обміну, а й тим, що «благодійниця» саме їй доручила передати пожертву на сільський храм – дві купюри номіналом по п’ятсот євро. Коли своєю радістю поділилася з дітьми, виявилося, що і обміняні тисячу чотириста доларів, і подарована американська сотня, і навіть пожертвувані тисячу євро – усе фальшиве.
У суді бабуся розповіла, що «благодійниця» підкупила її наміром зробити пожертву на храм. 50-річна мешканка Піщанського району Вінницької області ще до судового розгляду справи повернула потерпілій усі гроші. Тому жінка не висловлювала на засіданні до неї претензій.
Суд визнав підсудну винною у шахрайстві і засудив до 240 годин громадських робіт. Зважаючи на те, що згідно із законом громадські роботи повинні тривати не більше чотирьох годин на день, засудженій доведеться затриматися на Вінниччині щонайменше на два місяці.

Східна Галичина

Для “відмазки” Хоптяна кілька чесних офіцерів-міліціонерів відсторонені від роботи