Головний земельник Тернопільщини змушує працівників купляти портрети Януковича

Поділитися

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян 30 грудня представив начальника Головного управління Держкомзему у Тернопільській області Романа Папіровського.     До цього призначення Роман Ростиславович очолював Управління Держкомзему у Підволочиському районі. Не минуло й місяця, як “нова мітла” змусила земельників “крутитись” по-новому. Нещодавно пан Роман наказав  підлеглим, щоб всі мали у кабінетах державний прапор, Конституцію, гімн і …портрет Януковича. Після наради усі працівники “шнурочком” пішли у книгарню, яка розташована навпроти “білого дому” у “Ромашці”. Наш кореспондент і почув обурені коментарі працівників.
До слова, новопризначений керівник Держкомзему Тернопільщини обіцяв на представленні  вправно реалізовувати земельну реформу та проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо запровадження ринку земель,  а не за портретами заглядати в кабінетах підлеглих.

29-річний тернополянин Володимир Федишин звів для своєї сім’ї будинок із солом’яними стінами. На двоповерхівку із житловою площею 160 кв. м витратив близько 120 тис. грн.

До 50-річчя архієрейської хіронтії Патріарх Філарет підвищив єпископа Тернопільського і Бучацького Нестора до сану архієпископа, а Іов Павлишин та Павло Кравчук отримали ордени