111

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян 30 грудня представив начальника Головного управління Держкомзему у Тернопільській області Романа Папіровського.     До цього призначення Роман Ростиславович очолював Управління Держкомзему у Підволочиському районі. Не минуло й місяця, як “нова мітла” змусила земельників “крутитись” по-новому. Нещодавно пан Роман наказав  підлеглим, щоб всі мали у кабінетах державний прапор, Конституцію, гімн і …портрет Януковича. Після наради усі працівники “шнурочком” пішли у книгарню, яка розташована навпроти “білого дому” у “Ромашці”. Наш кореспондент і почув обурені коментарі працівників.
До слова, новопризначений керівник Держкомзему Тернопільщини обіцяв на представленні  вправно реалізовувати земельну реформу та проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо запровадження ринку земель,  а не за портретами заглядати в кабінетах підлеглих.

4 comments

 1. Семен

  Це тільки початок, скоро підлеглі Романа Ростиславовича будуть бігати йому по пляшку, закуску і як добре піде – то по кораблик конопель!!!

 2. місько

  Він нічого оригінального не придумав, бо його матуся (директор великої школи) вже рік, як заставила всіх учителів придбати такі портрети і повісити дітям у кожному класі.

  1. Марія

   Цікаво, чому тим працівникам обурюватись- досить звично- державна українська символіка, фото Президента України, а не Барака Обами і не прапор Росії. Ми стільки років йшли до незалежності, відстоювали, відвойовували НАШ ПРАПОР, ГІМН і мову.

 3. Лідія

  Я знаю Романа Ростиславовича досить давно, але про ніякі “такі” погані звички ніколи не чула.Просто дехто ніяк не може заспокоїтись, що така молода людина, а вже обласний керівник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.