Хто з тернопільських журналістів піде до Верховної Ради?

Поділитися

За 20 років Незалежності хто лишень не вигравав вибори на Тернопільщині. Проте, авторитет заслужити одиниці. Достойних людей, яких мешканці краю можуть назвати як поважними кандидатами не так вже й багато. Чи не найкраще про плюси і мінуси місцевих та всеукраїнських політиків знають тернопільські журналісти. Частина з них стали піарниками, маркетологами, працівниками прес-служб солідних організацій, партій чи банків. Проте, від цього їхні професійні якості не стали гіршими. Люди просто набрались досвіду. Пропонуємо Вам переглянути сюжет про парламентський досвід “акул пера і диктофона” України та визначитись у голосуванні щодо підтримки в парламент місцевих журналістів. Якщо у запропонованому списку для голосування не має кандидатури, яку б Ви хотіли підтримати, пишіть у коментарі – “Про все” додасть їх.

Оригінальне відео знаходиться на сайті “ВідеоТеКа” проекту “Телекритика”. Автор відео, журналіст “ВідеоТеКи” Олег Шинкаренко
Пропонуємо вам орієнтовний список, на нашу думку, авторитетних осіб в журналістиці, які в силу різних позитивних якостей, можуть гідно представити Тернопілля у парламенті.
Валентина Баца з «Вільного життя» знається на економіці не гірше Джоджика чи Стойка.
Ігор Бенцал з ТТБ стільки років «треться біля влади», що розуміє чи не найліпше, як цю гідру треба каструвати.
Зоряна Биндас з УХ-радіо – добра і світла душа журналістика, не спаплюжена політикою. Можливо, вона зуміла б внести промінь світлої надії у темне царство українського парламентаризму.
Вацик Андрій та авторитетне інформаційне агентство УНІАН – тотожні імена в Тернополі. І цим все сказано.
Вербіцький Андрій – хто знає, той і зрозуміє. Ще ніколи не було «крутих хлопців» у парламенті від Тернопілля.
Винокур Юлія з ТВ-4 вже має місцевий досвід депутатства від соціалістів. Пробувала нещодавно «продегустувати» хліб «державницької журналістики», яку скоріше можна назвати пропагандою. Але невдало. Проте, зрозуміло, що хоче змінити щось у житті на краще. У Верховній Раді це можна зробити чи не найкраще.
Заступник головного редактора обласної газети «Свобода» Олег Грушковик симпатик Юлії Тимошенко. Лідерка БЮТ нині за гратами, то ж чи не пора пану Олегу спробувати свої сили у боротьбі за справедливість?!
Долішня Леся. Колишня вертепівка і журналіст «Тернопільської газети». Знає найкраще юридичні тонкощі нашого заплутаного законодавства. Вся прокуратура Тернопільщини її підтримає. А це сила проти якої не дуже попреш.
Люба Красновська з РІА+ відома усім підприємцям Тернополя. Вона чи не найавторитетніша журналістка в їхньому середовищі. Адже головний діловий тижневик Тернопілля зростає постійно у тиражі. Підприємці регулярно голосують «гривнею» . То чому б їм не підтримати грамотну особистість, яка добре знається в громадсько-політичному житті області.
Кузик Володимир – один з кращих кореспондентів Тернопілля в кримінальній тематиці. Можливо, у парламенті пан Володимир реалізує свої багаторічні знання значно ефективніше для громади Тернопілля. Адже з приходом до влади в Тернополі «свободівців», місто з «мєнтовського червонопагонного» стало «кримінальною малиною». Кому, як не Кузику очистити місто від злочинності?
Лінчевська Софія нині працює у «Вільному житті». Донедавна очолювала «найдобріший тижневик» Тернополя. За багаторічний стаж головного редакторства дуже добре знає, як зробити кращим життя у Тернополі. А чи не для цього ми обираємо парламентарів? Тим більше, що Софія симпатик нині модного нині «Фронту змін» Арсенія Яценюка. Для партії, в якої обмаль авторитетних, а головне відомих громадськості Тернопілля особистостей, це може бути одним з найяскравіших вдалих ходів у кадровій кризі. Бажаючих у «ФЗ» «вийти на трибуну» чимало, але авторитетних серед людей – «кіт наплакав». У пані Софії все ж навпаки.
Денис Лучка з «Нової Тернопільської газети» добре знається на спорті та політиці. Чому б не «оздоровити політику»? Головний редактор вже надцять разів спробував стати депутатом, але усе невдало. То ж чи не пора дати дорогу молодим?
Про телеканал 1+1 всі чули на Тернопіллі. Тому й усі знають обличчя найпопулярнішого телеканалу в нашому краї – Світлану Павук. Вона не лише в курсі резонансних новин області, але й знає «звідки ростуть ноги» в тієї чи іншої події. Думаюча журналістка. Інших в столичних телеканалах не тримають. Невже тернополянам не потрібен думаючий депутат?
Головний редактор тижневика «Номер один» Віталій Попович має за плечима політичне минуле. Чи хотів би він знову спробувати того хліба? Невідомо. Проте, якщо громадськості потрібен виважений і моральний політик – то треба саме Віталія Поповича.
Тетяна Тарасенко. Хто не слухав «Радіо Тернопіль»? Хто не дивиться 5 канал? Який громадський активіст не був на засіданні Тернопільського прес-клубу? Нині пані Тетяна працює в обласній раді. Чим не поганий трамплін для політичної кар’єри?
Томин Василь. Можливо, «помаранчеві політики», які нині не в моді, зрозуміють, хто професійно «зліпив» їхній образ в очах виборців Тернополя і підтримають найдостойнішого серед них?
Удич Олег – нова генерація в тернопільській журналістиці. Колишній політик. Колишній прес-секретар мера. Знає про піар все і трошки більше. От хто-хто, а Удич зумів би найкраще в парламенті «піарити» Тернопіль.
Науменко Олена з «Радіо Рокс» займає своєрідну інформаційну нішу: радикальну в музиці, але демократичну в формуванні новин. Під її керівництвом творяться найкращі радіоновини на Тернопільщині. Для чого Олені той «політичний геморой»? Так вона зможе взяти в себе ж інтерв’ю, розказати чесно як формували бюджет, хто що вартий в політиці, чому роблять те, а не інше владоможці.
Ольга Чорна з газети «Свобода». Не плутайте з однойменною політичною макулатурою, яку видає тягнибоківська партія. Пані Ольга – журналіст, яка пропускає чужу біду через власне серце. Північні райони Тернопілля знають цю принципову журналістку, яка пережила в житті чимало. Згадайте лишень молодіжну «Ровесник». Нині Ольга Чорна – незалежний журналіст у всіх значеннях, яких можна собі уявити. Чи не таким повинен бути справжній політик?
Роман Якель з «Дзеркала тижня» і цим все сказано. Геній сучасної аналітичної журналістики. Своєрідний чоловік. Але хто по-справжньому розумів прометеїв своєї доби?
Янович Андрій. Найперспективніший сучасний журналіст Тернополя, який подає найцікавіше інформацію. «Газета по-українськи» та журнал «Країна» – читає справжня інтелігенція Тернополя та увесь бомонд України. А те, що журналіст молодий за віком, так це ж добре – за ним майбутнє!

Кого забули, чи щось применшили із заслуг – просимо не сердитись. Допишіть у коментарях.
Ну і, звичайно, успіхів на виборах!
Критичний читач запитає: а для чого «голосувалка»? Щоб надати впевненості майбутнім кандидатам! А раптом? 

Sorry, there are no polls available at the moment.

Тернопільський фотосічень

Чубак виздоровлює і готується до виборів