111

За 20 років Незалежності хто лишень не вигравав вибори на Тернопільщині. Проте, авторитет заслужити одиниці. Достойних людей, яких мешканці краю можуть назвати як поважними кандидатами не так вже й багато. Чи не найкраще про плюси і мінуси місцевих та всеукраїнських політиків знають тернопільські журналісти. Частина з них стали піарниками, маркетологами, працівниками прес-служб солідних організацій, партій чи банків. Проте, від цього їхні професійні якості не стали гіршими. Люди просто набрались досвіду. Пропонуємо Вам переглянути сюжет про парламентський досвід “акул пера і диктофона” України та визначитись у голосуванні щодо підтримки в парламент місцевих журналістів. Якщо у запропонованому списку для голосування не має кандидатури, яку б Ви хотіли підтримати, пишіть у коментарі – “Про все” додасть їх.

Оригінальне відео знаходиться на сайті “ВідеоТеКа” проекту “Телекритика”. Автор відео, журналіст “ВідеоТеКи” Олег Шинкаренко
Пропонуємо вам орієнтовний список, на нашу думку, авторитетних осіб в журналістиці, які в силу різних позитивних якостей, можуть гідно представити Тернопілля у парламенті.
Валентина Баца з «Вільного життя» знається на економіці не гірше Джоджика чи Стойка.
Ігор Бенцал з ТТБ стільки років «треться біля влади», що розуміє чи не найліпше, як цю гідру треба каструвати.
Зоряна Биндас з УХ-радіо – добра і світла душа журналістика, не спаплюжена політикою. Можливо, вона зуміла б внести промінь світлої надії у темне царство українського парламентаризму.
Вацик Андрій та авторитетне інформаційне агентство УНІАН – тотожні імена в Тернополі. І цим все сказано.
Вербіцький Андрій – хто знає, той і зрозуміє. Ще ніколи не було «крутих хлопців» у парламенті від Тернопілля.
Винокур Юлія з ТВ-4 вже має місцевий досвід депутатства від соціалістів. Пробувала нещодавно «продегустувати» хліб «державницької журналістики», яку скоріше можна назвати пропагандою. Але невдало. Проте, зрозуміло, що хоче змінити щось у житті на краще. У Верховній Раді це можна зробити чи не найкраще.
Заступник головного редактора обласної газети «Свобода» Олег Грушковик симпатик Юлії Тимошенко. Лідерка БЮТ нині за гратами, то ж чи не пора пану Олегу спробувати свої сили у боротьбі за справедливість?!
Долішня Леся. Колишня вертепівка і журналіст «Тернопільської газети». Знає найкраще юридичні тонкощі нашого заплутаного законодавства. Вся прокуратура Тернопільщини її підтримає. А це сила проти якої не дуже попреш.
Люба Красновська з РІА+ відома усім підприємцям Тернополя. Вона чи не найавторитетніша журналістка в їхньому середовищі. Адже головний діловий тижневик Тернопілля зростає постійно у тиражі. Підприємці регулярно голосують «гривнею» . То чому б їм не підтримати грамотну особистість, яка добре знається в громадсько-політичному житті області.
Кузик Володимир – один з кращих кореспондентів Тернопілля в кримінальній тематиці. Можливо, у парламенті пан Володимир реалізує свої багаторічні знання значно ефективніше для громади Тернопілля. Адже з приходом до влади в Тернополі «свободівців», місто з «мєнтовського червонопагонного» стало «кримінальною малиною». Кому, як не Кузику очистити місто від злочинності?
Лінчевська Софія нині працює у «Вільному житті». Донедавна очолювала «найдобріший тижневик» Тернополя. За багаторічний стаж головного редакторства дуже добре знає, як зробити кращим життя у Тернополі. А чи не для цього ми обираємо парламентарів? Тим більше, що Софія симпатик нині модного нині «Фронту змін» Арсенія Яценюка. Для партії, в якої обмаль авторитетних, а головне відомих громадськості Тернопілля особистостей, це може бути одним з найяскравіших вдалих ходів у кадровій кризі. Бажаючих у «ФЗ» «вийти на трибуну» чимало, але авторитетних серед людей – «кіт наплакав». У пані Софії все ж навпаки.
Денис Лучка з «Нової Тернопільської газети» добре знається на спорті та політиці. Чому б не «оздоровити політику»? Головний редактор вже надцять разів спробував стати депутатом, але усе невдало. То ж чи не пора дати дорогу молодим?
Про телеканал 1+1 всі чули на Тернопіллі. Тому й усі знають обличчя найпопулярнішого телеканалу в нашому краї – Світлану Павук. Вона не лише в курсі резонансних новин області, але й знає «звідки ростуть ноги» в тієї чи іншої події. Думаюча журналістка. Інших в столичних телеканалах не тримають. Невже тернополянам не потрібен думаючий депутат?
Головний редактор тижневика «Номер один» Віталій Попович має за плечима політичне минуле. Чи хотів би він знову спробувати того хліба? Невідомо. Проте, якщо громадськості потрібен виважений і моральний політик – то треба саме Віталія Поповича.
Тетяна Тарасенко. Хто не слухав «Радіо Тернопіль»? Хто не дивиться 5 канал? Який громадський активіст не був на засіданні Тернопільського прес-клубу? Нині пані Тетяна працює в обласній раді. Чим не поганий трамплін для політичної кар’єри?
Томин Василь. Можливо, «помаранчеві політики», які нині не в моді, зрозуміють, хто професійно «зліпив» їхній образ в очах виборців Тернополя і підтримають найдостойнішого серед них?
Удич Олег – нова генерація в тернопільській журналістиці. Колишній політик. Колишній прес-секретар мера. Знає про піар все і трошки більше. От хто-хто, а Удич зумів би найкраще в парламенті «піарити» Тернопіль.
Науменко Олена з «Радіо Рокс» займає своєрідну інформаційну нішу: радикальну в музиці, але демократичну в формуванні новин. Під її керівництвом творяться найкращі радіоновини на Тернопільщині. Для чого Олені той «політичний геморой»? Так вона зможе взяти в себе ж інтерв’ю, розказати чесно як формували бюджет, хто що вартий в політиці, чому роблять те, а не інше владоможці.
Ольга Чорна з газети «Свобода». Не плутайте з однойменною політичною макулатурою, яку видає тягнибоківська партія. Пані Ольга – журналіст, яка пропускає чужу біду через власне серце. Північні райони Тернопілля знають цю принципову журналістку, яка пережила в житті чимало. Згадайте лишень молодіжну «Ровесник». Нині Ольга Чорна – незалежний журналіст у всіх значеннях, яких можна собі уявити. Чи не таким повинен бути справжній політик?
Роман Якель з «Дзеркала тижня» і цим все сказано. Геній сучасної аналітичної журналістики. Своєрідний чоловік. Але хто по-справжньому розумів прометеїв своєї доби?
Янович Андрій. Найперспективніший сучасний журналіст Тернополя, який подає найцікавіше інформацію. «Газета по-українськи» та журнал «Країна» – читає справжня інтелігенція Тернополя та увесь бомонд України. А те, що журналіст молодий за віком, так це ж добре – за ним майбутнє!

Кого забули, чи щось применшили із заслуг – просимо не сердитись. Допишіть у коментарях.
Ну і, звичайно, успіхів на виборах!
Критичний читач запитає: а для чого «голосувалка»? Щоб надати впевненості майбутнім кандидатам! А раптом? 

Кого з тернопільських журналістів Ви підтримали б на виборах до Верховної Ради?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...

67 comments

 1. Машлянка,в тебе що - загострення?То вже й себе туди доліпи.Нормальні журналісти повинні думати як бути справді незалежною четвертою владою

  Машлянка, з тобою все в порядку? Ще б себе туди дочепив! Справжні журналісти повинні перейматися, як стати справді незалежною четвертою владою, а не пертися в ту владу, до якої ЗОБОВ”ЯЗАНІ бути опозицією вже в силу професії.

  1. Марія Сеник

   Дивіться відео…в матеріалі..Чи ми Вас не назвали? так запропонуйте..

 2. я

  пропоную Бориса Машлянку включити до цього списку, він також багато де працював, має досвід, до того д він політично відданий партії Тимошенко, то ж заслуговує на кандидатство в депутати від цієї партії

  1. Марія Сеник

   З “Про все” ми нікого брали…”ліпіть” у себе 🙂

 3. я

  Стосовно запропонованих кандидатур, висловлюся так, в міру своїх особистих вражень від професійного спілкування з цими людьми
  Валентина Баца – без питань, професіонал своєї справи
  Зоряна Биндас – талановита, майбутнє Тернополя, красива й розумна дівчина
  Вацик Андрій – ні риба ні мясо, хоча пощастило йому з УНІАН однозначно, але сам чоловічок так собі, дрібязковий
  Вербіцький Андрій – журналіст непоганий, був. “зальотний і нарваний”, але толковий хлопець
  Винокур Юлія – продажна наймана робітниця у Джоджика, яка канал не може зробити хоч трішки сучасним
  Олег Грушковик – не знаю такого
  Долішня Леся – пішла в прокуратуру, і цим все сказано
  Люба Красновська – “робоча конячка”, але професійна у своїй сфері діяльності
  Кузик Володимир – не смішіть, от коли ще працював в Номер один, то був журналістом, а тепер так, на побігеньках у “місцевих політологів”
  Лінчевська Софія – пристосуванка, а як журналістка – нуль
  Денис Лучка – спортивний оглядач так, хороший, а у всьому іншому – багаторічна “підстилка” Мартинчука
  Світлана Павук – спецкореспондент провідного каналу – і цим все сказано
  Віталій Попович – як журналіст – супер, певно кращий серед всіх, але плітично хамелеон, що Вербіцька скаже, те й пише
  Тетяна Тарасенко – цій жінці – просто повага за те, що вона колись робила, а сьогоднішня робота – ну треба ж пенсію, а держслужбовці її мають більшу
  Томин Василь – був і загнив
  Удич Олег – респект, він звісно журналіст так собі, але патріот міста плюбе і піарник класний, + відданість, а це багато значить
  Науменко Олена – ха-ха-ха, і де тут журналістика, хоча як керівник радіо була на своєму місці
  Ольга Чорна – не знаю, тому й не коментую
  Роман Якель – реально найпотужніший журналіст краю в повному розумінні цього значення, а те що дивний, ну то всі ми не без бзіків
  Янович Андрій – не серйозно, хоч і працює в авторитетному виданні, просто хлопчина бавиться в журналістику, але професійно ніякий абсолютно, примітивний і недалекий

  Прошу вибачення, та це мої субєктивні враження про цих “акул пера”, хоча на мою думку, на Тернопільщині є тільки три людини, яких немає у цьому списку, але яких дійсно можна назвати журналістами з великої букви..

  1. Марія Сеник

   І хто? Напишіть ці три фамілії. Радо включимо. Ще раз перепрошуємо. якщо забули когось із достойних людей

  2. Маркіян

   То чиста правда про Винокур, щоб вже вдавилась! Взагалі не шарить,що таке подія, новина, робота для глядачів, зажралась. Без грошей нічого в Провінційні вісті не дасть. Любить чорним налом з рук в руки, а Габруській і решті певно розказує, що то новина точно подієва. Руйнує справжню журналістику. На Надала працює теж, не за дякую:))

  3. Колян

   “Я” – а ти хто такий?
   Назвати то себе – язик зразу в задницю заліз.
   Я – остання буква в алфавіті.
   А ось організаторам за такі коменти тре робити БАНАН тій букві “Я”


 4. Author
  Борис Машлянка

  Перепрошую у колег за неадекватну реакцію окремих індивідів..Шкода, що непогана ідея, як завжди, загиджена окремими жлобами…По айпіадресі можна сказати, хто це і, напевно, чому написав. Люди забувають про свої попередні коментарі 🙂 За “айпішками” злосних коментаторів видно, “хто чим дихає”.
  У будь-якому випадку, дякуємо усім, хто проголосував, схвалив чи конструктивно покритикував…

  1. Наумчук Марія

   А ти не вибачайся, Борисе. Ти молодець – добре все прорахував. пожеруться, перес…руться, а ти будеш у руля. Так тримати! Тільки Бог все бачить.

 5. Іван

  Це що, Бенцал дав усім таку характеристику?

  1. Маркіян

   Ні, це Федик дав характеристику усім.

   1. Павло Федик

    На відміну від т.з. Маркіяна-боягуза і засранця, не приховую свого прізвища

 6. Ольга

  Може я не розуміюсь..лише вчуся на журналістку..читаю по можливості всі газети..цікаво було дізнатись про журналітів..в коментах як в житті..напється хлопець – одне говорить..а вранці зовсім інше..так і тут в очі всі святі..а поза очі обсерають…

 7. Павло Петрович

  Спілкувався колись з доброю половиною цих людей..всі поважні люди…не згадано тут напевно якесь па*ло, яке всі обгаджує…

 8. АЙ-пііііііііііііііііііііііііііііііііі

  журналістів повинні оцінювати читачі, а не ті, хто грамотно писати не навчився. а айпішками дітей своїх лякайте :)))))

 9. Oksana

  Шкода тільки, що “я” – не підписалося. Щоб всі решта могли також прокоментувати “професійні” якості “я”. Слабо?

 10. Віталій Мацюк

  Щойно Андрій Вербіцький за 15 хвилин став лідером :-)…

  1. Колян

   Так він не організовував, він сам сидів і цокав мишкою, айпішку міняючи.
   Рєбя, ви в неті взагалі шось рубаєте??? Лохи повні.
   Бан Вербіцькому однозначно. Банан

  2. Іван Вербіцький

   Вербіцький завжди буде лідером! Бо він надійний, відповідальний і професійний! А це і треба для журналістики.
   Мій брат – найкращий!
   А ви всі – гамно. Якщо треба, то я і 5000 голосів йому зроблю.

 11. Віталій Мацюк

  Нічого не маю проти, навпаки, звернув увагу, як журналіст за короткий проміжок часу організував 40 голосів у свою підтримку 🙂

 12. я

  запросто назву – Володимир Погорецький, журналіст, публіцист, поет з Чортква, його знає вся творча Україна, учасник бійні в Афгані, чотири доньки, повне не сприйняття оточуючими, оскільки має свої “проблеми”….
  Світлана Мичко, журналіст зараз “Україна Молода”, фактично створила і розкрутила газету “Місто”, працювала в ряді місцевих газет…
  Василь Бурма, хоч і не зовсім журналіст, похилий вік, але саме через призму його фотобєктиву читалися матеріали газети “вільне життя”…
  питання?

 13. Васіль Петров

  тойво. Борис – то є дуже добра людина, зовсім без злоби. Треба ж трохи цинічніше окремих довбодятлів висвітлювати.
  Приміром, звідки автор взяв, що для тернополян Вацик і УНІАН – синоніми? УНІАН крім журналістів хтось переглядає? А ті, хто переглядають, навряд чи знають, що вістку подав той автор чи інший. Вацик – новинар. То не зовсім журналістика.
  Юля Винокур – то посміховисько. Подивіться місцеві канали у східних райцентрах. Там і зміст, і якість програм, і картинка на п’ять порядків вищі.
  Стосовно Андрійка Яновича ніц сказати не можу, бо не знаю його ні як людини, ні як журналіста. Можу закцентувати увагу на хибі пана Бориса, який сказав, що «Газету по-українськи» та журнал «Країна» читає справжня інтелігенція Тернополя та увесь бомонд України. Те, що тернопільска інтелігенція, точніше ті, шо себе нею вважають, не дуже далекі – очевидно. Щодо українського бомонду, то не глузуйте. Скажіть, невже адекватні люди здатні читати газети з заголовками “Чупакабра є” й відповідним змістом? Хіба півлітру перед тим випити. ГПУ – то районка в найліпшому розумінні.

 14. Васіль Петров

  Денис лучка – то взагалі безграмотна й містечкова комедія з білоруськими коріннями. Чого варті лише словосполучення “крушачи на своєму шляху”… Стосовно підстилки Мартинчука, то пан Володимир все правильно сказав. Будуть разом з жінкою тому Миколі вдячні повік й творитимуть бездарну газету, де крім заказух й плагіату майже ніц не залишиломся. До речі, “непоганий спортивний журналіст” Лучка якраз спортивним плагіатом найбільше й прославився. Достатньо згадати зліплені з уламків центральних видань інтерв’ю з братами Кличками. А ще Дєня – казкар. Гадає, що має почуття гумору й видумує різні реальні історії про НЛО під Зборовом. тощо…
  Віталька Попович – може й моральний, але надто безхребетний. І як журналіст, і як особистість. Більше ніц додавати не тре.
  Кузик – рагуль в широкому розумінні.
  Софа Лінчевська – “по нєбу ангелочки лєтают по цвєточкам”. Вона якось відірвана від реального життя. Дур у Раді вистачає й без неї. Лілія григорович, лєнка бондаренко, наташка королевська, оксана дебілозір, сура богословська. Була ше джуля тимошенко. Хто там ше? Або недалекі, або істерички. Може досить?
  А вот ту Зоряну в Раду можете відправити. Може си хлопа знайде там, або буде давалкою й обслуговувати дорогих мужів.
  Інших або не знаю, або нічого проти них не маю. Пани Якель, Вербіцький, панянки Тарасенко, Красновська і Мичко – то дуже достойно.
  Пеес. Борисе, де свиня Півторак? :)))

  1. Колян

   Вацик, Винокур, Лучка, Попович, Кузик – ви чого обідили Васю Петрова?..
   Напишіть, хто цей чудак. І чого його в основному хлопці обіжають?..
   Він шо, з вами мав? голубий? А з Винокурикою – вино не покурив ).. Набийте пику тому засранцю, шоб він вас не опускав, чи його фотки голяка порозвішуйте в неті. О то вже КАВАРНИЙ НЯФКА
   А адмінам, за ті два коменти – банАН Петрову і васічкєну. БАНАН.

 15. Igor1488

  Я вважаю, що єдиний нормальний тут це Вербіцький. Адже де ви ще знайдете журналіста який нетіки за себе може постояти, але й за будь кого іншого.. Його й захищати нетреба він сам справиться..)
  Крім того, професіонал в своїй справі.! Верба порви їх..)

  1. Читач (не журналіст)

   Ось тут я не погоджуся… Вербіцький у цій компанії – єдиний НЕнормальний. Це – факт!!! А шо він порвати може – чиста правда ))))))))

  2. Наумчук Марія

   Ти вважаєш, що кращий Вербіцький, бо ти сам Вербіцький. Соромно, хлопчина, голосувати і коментувати самого себе. Хай за тебе люди проголосують, тоді це і буде показник. Прикро і соромно за тебе, синку.. СОРОМНО

 16. софія

  дуже дякую тобі, борисе, за те, що включив мене у список. усім іншим дякую за відкриті оціночні судження. багато нового про себе дізналася, не знала, що маю таку популярність. якби ж ще не скривали своїх імен ті, хто пише коментарі, було б чудово. що поробиш, така наша натура – в очі світять, а поза очі брудом обливають.

  1. Наумчук Марія

   А ти, дитинко, не звертай уваги. Тут взагалі найбільше Лучка дісталося. І він, бачу, не звертає уваги. Не знаю, хто цей шалун, але бачу, що насолив він майже всім. Можливо, таким має бути ЖУРНАЛІСТ.
   А Вербіцькі рейтинг собі тянуть. Машлянка молодець – розумний хлопака. Зробив голосування, а себе не поставив. Жеріться люди добрі, глотки жеріть. А він, ніби то і в стороні. БОГ, над усіма. А і про нього, певно вже, є що сказати кожному…

 17. нуся

  включіть до списку наталку чорну з “вж” – гідна кандидатура, за неї вся область проголосує. а ольга чорна вже давно за кордоном.

 18. я

  до Васіль Петров – дякую за підтримку та доповнення харатеристик цих “світил журналістики”, але от стосовно Зоряни – незгідний, і чесно скажу, за такі слова тобі, якщо ти чоловік, дав би по писку тобі думаю будь хто з тих, хто знає цю дівчину, а от Провсе могорич має ставити за те, що Я спровокував таке активне обговорювання . ага, Вербіцького краще взагалі заберіть з опитування, ато хлопака взагалі не в адекваті, що так штурмує сайт, що в нього вже понад сто голосів а айпішками дійсно не лякайте, цн смішно Боря, вони у 70% тернополян – плаваючі, так що не розказуй казки

 19. Марія Сеник

  Включили усі запропоновані кандидатури

 20. Васіль Петров

  Маріє, включіть півторака. “попльокуєм, порегочем” (с)

 21. Колега

  Прикольне опитування, багато з чим з попередніх коментарів згідний,
  але з деякими характеристиками категорично не погоджуюся. Зокрема,
  особисто знаю Софію Лінчевську, співпрацював з нею, а тому можу
  констактувати, що журналіст вона хороший і різноплановий. З
  Володимиром Погорецьким також пересікався, так от поет він дійсно
  класний, а от як журналіст надто емоційний, можливо якби працював не в
  районі, а в незалежних газетах, то проявив би себе більше. Погоджуюся,
  що Попович і Якель – одні з кращих в Тернополі, але думаю, що той же
  Лучка, попри звязок з Мартинчуком, також доволі цікавий журналіст (а
  щеб я назвав Наталку Федорців з “Місто” і Жанну Попович з “Номер
  один”). А ще можу добавити, що ви забули про молоде покоління (Янович,
  при всій повазі, не показник) як от Андрій Шкула з РІА, який може і не
  аналітик, але напористий журналюга, яким і має бути сучасний працівник
  ЗМІ, та ж Іна Сирник (і взагалі ви чомусь проігнорували тернопільских
  кореспондентів найчитабельнішої газети “Експрес”)

 22. Журналіст

  Читаю все це і дивуюся. Дивлюся на фотки, де тернопільські журналісти мило усміхаються одне одному, тости піднімають і дивуюся. Це ж як потрібно зневажати один одного! Видання “Про все” просто зробило свій проект. Не бачу в цьому нічого поганого. Навпаки, цікаво. Мабуть, варто таки робити подібні речі. Журналісти можуть дізнатися багато речей про себе, тобто, що про них думають інші. І багато хто з людей, котрі написали відгуки, здається мені, колеги-журналісти. Подробиці всілякі… І чомусь стільки злості, аж страшно! Як же можна писати статті на мопально-етичні теми, співпереживати з людьмиЮ про корих пишете, щось рекомендувати, радити, робити висновки, коли стільки багато зневаги і недооброзичливості до своїх колег?! Сумно і неприємно все це читати. І ще одне… Звертаюся до тих, хто не є журналістами, але обгаджує, принижує… Коли в когось виникають проблеми, то багато хто шукає розуміння і правди в газетах, на ТБ, радіо. Просто, інколи – це остання надія для людини. Журналісти не всесильні. І не завжди можуть допомогти. Але можуть вислухати, що також важливо. А скільком людям і допомагали! Одна з проблем нашої нації в тому, що не вміємо поважати один одного. Ніхто не святий на цій грішній Землі. Але ці коментарі, ця зневага… Дуже прикро.

 23. Читач

  Дивно, – всі так активно обговорюють професійні якості місцевих журналістів, ніби оцінюють їхній потенціал на посаду головного редактора каналу “Рада” або газети, скажімо, “Вісник Парламенту”. Хоча, очевидно, для того, щоб бути депутатом, зовсім не обов’язково вміти гарно робити новини чи інтерв’ю?)))) Актуальні мали б бути, напевно, зовсім інші якості, щоб представляти і відстоювати нашу область на “тому” рівні?!)))

 24. Oksana

  На 1000% погоджуюся із попереднім дописувачем. Гидко читати. А особливо, коли люди, які дозволяють собі обсирати колег, чомусь приховують своє справжнє ім’я. Це я маю на увазі так званого експерта, який підписався “я”.

 25. Іван-кіянін

  Гадаю, необхідно внести певні корективи. Так би мовити, скинути маски. Так ось під псевдонімом Васіль Петров приховується не хто інший, як вже забутий у Тернополі “журналіст” Іван Вербіцький. Доволі злобне і дурнувате “существо”, яке переїхало до Києва н років тому, там спилося, але злобу свою не втратило.
  Його братан Андрійко, а точніше ідентичний до нього “калєга-дегенерат-денатурат” сховався під псевдо Igor1488. А ще точніше, то його собутильник пише за його словами. Коротше, два брата-є…ната

  1. Читач (не журналіст)

   Аааааа, тепер все прояснилося. Так би і написали, що тут піар журналюги… ооо, то він тепер виграє і його зразу всі партії до себе будуть запрошувати навперебій??? Андрій та Іван – кому ви потрібні – політика перенасичена своїми барменами і офіціантами, а ви навіть у швейцари не підходите…

  2. Іван Вербіцький

   А ти хто, Іван-кіянин.
   Чо скриваєшся.
   Я вот Вербіцький Іван. Так, це ми з братом писали і будемо писати, щоб вашу всю шушару розідрати. Ви дебіли і придурки. чекайте, ми вже йдемо!

 26. Сергій

  Верба прийде.! Порядок наведе.! А ти іван-кіянин дегенерат і баран, мелиш всяку фігню.. а в очі Вербі слабо сказати..????

  1. Читач (не журналіст)

   Куди прийде той Верба, який порядок наведе??? Ви його в очі бачили??? Він у себе в голові порядку не може навести… Голосувати за себе 179 разів – це ж повна дупааааа, яка ж психіка витримає такого напруження. Тут не порядок наводити, а лікуватися – сер, лікуватися… Такої самооцінки немає у жодного депутата…

 27. Andriy1488

  Верба виграв цей конкурс!!!
  Цього і слідувало очікувати тому , що він майстер своєї справи.

 28. Пересічний читач

  Вибачте, що вмішуюся в ваші журналістські розбірки, але в мене запитання. Хто такий цей Верба. Не підписано з якого він ЗМІ. Я перештудіював всю місцеву пресу, і нічого під його авторством не знайшов. На телебаченні такого також не пам’ятаю. На пам’ять не приходить жодного журналістського розслідування, яке б він провів, хоча, у силу професії, намагаюся такого не пропускати. То хто він? Чи цей рейтинг, щоб його ім’я розкрутити?

 29. Васіль Петров

  Лучка, як Васіль Петров, як відомий бодібілдер, якого ти як знаний спортивний журналіст :)))) маєш знати, хочу тобі задати два питання:
  – якшо І.Вербіцький “журналіст” (в лапках), то як він понині друкується в провідних виданнях України і заробляє за це гроші, які тобі, бику, не світять?
  – якшо І.Вербіцький спився, то як він 8,5 років безбідно живе в Києві? чи далі продовжує рубати дрова в київському передмісті, як про це полюбляло кепкувати сімейство твоїх кумирів Мартинчуків?
  – Дєня, ти думаєш, шо ти когось образиш закидом “спився”? :)))

  1. Читач (не журналіст)

   Хлопці, я прошукав весь інтернет. Хто такий І.Вербіцький??? Кому треба, чи він спився??? Кого він взагалі цікавить??? Тим більше, якщо він з Києва. Тут же про Тернопільських журналістів опитування… Взагалі, напишіть хтось комент, ХТО ТАКІ ВЕРБІЦЬКІ – це шо мафія тернопільська, чи просто хлопці, які рішили попіаритися??? Напишіть, бо вже шукаю по контактах. то одного знайшов, так він, взагалі, в Пронятині живе – за нього весь Пронятин голосував? Так він не в депутати мітить, а на голову сільради )))))))))))))))))

 30. Васіль Петров

  і ше, лучка. прошу навести приклади плагіату у виконанні братів-Вербіцьких. такого, як інвентарю з Кличками, з Шевченком, навіть з Підгрушною, частина цитат свого часу з якого вкрадена, між іншим, з матеріалу одного з братів. На закінчення класична фраза, яка проозвучала, наче настанова на зорі кар’єри для старшого зі зробних братів: “У нас передруки з інших видань про зірок вітаються”. Можу додати, що в “новій тернопільській газеті” вони ще й підписуються – якимось автором з білоруськими коріннями денисом лучкою

 31. Сергій

  шо Лучка всрався..?? диви шоб тобі при зустрічі твоя селянська шапка не злитіла..!.)

  1. Читач (не журналіст)

   злЕтіла (корінь слова ЛЕТ, летіти, літати, політ) – і ці люди “журналісти”. Певно кінчав факультет журналістики… однозначно

 32. Дмитро

  ОГОГо!!!Які “гарячі коменти”))))))Класне опитування…..Лише одне не зрозуміло, чому в списку немає журналістів-телевізійників???Адже саме вони (думаю сумніву немає ні в кого) справді достойні бути першими…….Багато хто з ТВ журналістів працює на цій ниві вже кільканадцять років!!!!!!

  1. Марія Сеник

   Пропонуйте. До речі Юлія Винокур, Ігор Бенцал та Олег Удич – “тівішники”

 33. Читач (не журналіст)

  Всім привіт! Ідея хороша була – журналістів повибирати. Та нажаль виграв невідомо хто. Хтось знає Андрія Вербіцького??? Риторичне, мабуть, запитання. Звичайно знають – мама його, тато (можливо, не факт), брати, сестри і ше ті 178 придурків, яких він назбирав по сусідах, “контактах”, “однокласниках”, “твіттерах” і т.і. 179 придурок – це він сам! ))))) Таке відчуття, що він і організував це опитування. Якщо це опитування організував хтось інший, то великий йому мінус, що не зміг прослідкувати, щоб вискачки всskякі не лізли на перші місця… Почитав коменти – дуже цікаві… Шкода, що більшість коментарів (особливо негативних і брудних) ллються, як видно від того псевдо-переможця )))))). Хлопці, а чо Вербіцький такий на всіх злий, може ви його в футбол не берете грати??? Чи він не по тому? Такий злий, ніби в нього торта вкрали… То запропонуйте йому на художню гімнастику піти ))))). Тепер ще хотілося б звернутися до “переможця”: ти або дурак, або дурак… тут третього не дано. Та якщо вже “перемагаєш”, то відрив зроби на 2-3 голоси, а то 179 )))) на в Тернополі катма люду, що взагалі знають прізвища журналістів, а тим більше ще й проголосують за них ))))). Отже, підсумую: 1 місце – Винокур, 2 – Удич, 3 – Лучка. Вітаємо переможців. А дебілів – геть із Тернопільської журналістики. Їм місце у психлікарні. Ще раз вибачте за такі “конкретні” коментарі. І ще раз респект організторам за ідею.

 34. Читач (не журналіст)

  У мене, до речі, зустрічна ідея – наступним кроком зробити голосування за кращого Тернопільського журналіста, де включити і покійних журналістів. Але більше попрацювати над первинними характеристиками: де працював (працювала), чого досяг (досягла), найкращі статті. Щоб не було, як з тим же Вербіцьким цього разу – “хто знає, той знає, людина конкретна”, ну хіба це коментар. Так і хочеться запитати: “Ху а ю, Вербіцький”. Голосувати ж мають не журналісти, а читачі. тому і попадати у голосування мають достойні, а не вискачки.

  1. Наумчук Марія

   Дорогий читачу! Остання більш-менш цікава стаття в Тернопільських виданнях – щурі на м’ясному цеху, та й та ще за радянських часів. Хто напише автора – тому велике дякую. Якщо цей автор тут представлений – я за нього проголосую. Якщо ж ні – то чому ні?!
   В Тернополі немає кращого журналіста, в Тернополі взагалі немає журналістів… прикро, але факт

   1. Віталій Мацюк

    Андріїшин-старший колись написав

 35. Наумчук Марія

  Всім привіт. Цікаво почитати розборки Тернопільських журналістів. Якщо вас взагалі можна назвати журналістами.
  Я, звичайно, не професіонал, але вискажу лише свою точку зору.
  Так ось, які ж в Тернополі журналісти? Або продалися одним або іншим, а хто не продався, то тільки і мріє про те. Журналіст не може бути в партії – це ж 4 влада. Хоча яка там влада четверта в Тернополі…
  Ось у інших містах так, є дійсно незалежні видання, незалежні журналісти.
  У нас тут всі пишуть про все. Жодного журналістського розслідування, жодної української премії. Мастадонти місцевого розливу.
  Читаю коментарі: одні з іншими сперечаються, хто кращий. при чому ще й свого прізвища ніхто не пише… Чого ви боїтеся? Ложіть одне одному в лице, напрямки… Братія журналістська… б..ятія, а не братія. Вчитися вам ше і вчитися. Вам всім поштарями тре бути, а не журналістами!!! Це правда. У газетах – тільки знаєте, що тираж збільшувати на папері (20 тисяч, 25 тисяч – хто вас читає), телевізійники – мордою косити в камеру, радіо – взагалі мовчу (читати новини – це не журналісти…)
  Дякую, хто з журналістів дочитав мій коментар до кінця, можливо задумаєтеся і хоча б трошки подумаєте про незалежність, власний стиль, українське мовлення.

 36. Колян

  Ребята, хто так організовує опитування. по айпішці треба було бан робити. І по пошті – банан. А ше антизмінник айпіхи ставити + пошту постійно для голосування писати.
  А так – якісь ідіот собі голосів настріляв за 10 хвилин. Ви в компах взагалі шось петраєте, чи ви тіки по стінах будинків писати гаразді “ПРОВСЕ.ТЕ.УА”
  А тепер треба ситуацію виправляти – Вербіцькому дебілу – банан (за мульдоводство). Решту бачу нормальні показники. Звичайно, шо переможе пика з ТВ4. Я наприклад, решту і не знаю
  ОРГАНІЗАТОРИ, робіть шось. Там ше коменти явно бананові. І матюки слід забирати. Шо за брати – єб…ати. За це – зразу – бананчик. Вам тре вчитися, шоб такі опитування робити
  Ше ком

 37. Іван Вербіцький

  Ну що, привіт, Тернопільська журналістика!
  Тут мене згадували. Так ось – я не скриваю себе. Я є. А хто буде ображати мого брата – приїду і наб’ю рило.
  Мій брат Андрій – нормальна людина. І не потрібно писати, що він неадекват.
  І я зовсім не пияк, бо інакше б не працював у Києві.
  А те, що андрій підняв свій рейтинг, то я йому допоміг. І відкрито кажу про це.
  А ви всі обсіли Андрія. для чого? Чому ? Він нормальний. Можливо трошка незграбний як журналіст, але він вчиться. І я кажу це як професійний журналіст – навчиться.
  Попович, Винокур, Машлянка, Лучка, Мартинчук, Кузик – повні лохи по журналістиці. Журналістика – це серйозна справа. Нею треба займатися з дня на день, а вони передирають статті.
  Ще раз, наостанок, прошу: не іздєвайтесь над моїм Андрієм. він нармальний пацан. всім дякую. Всі ідіть в сраку

 38. Іван Вербіцький

  Скидайте маски, журналюги! слабо??? Скажіть мені в очі, хто я!
  Я вам сказав: я – це “Я”, Васіль Петров, Igor1488, Andriy1488. І все, що я писав – чиста правда. Ви всі – дермо! Правильно написала Наумчук Марія – нема в Тернополі журналістів. Андрій Вербіцький – один єдиний нормальний і найкращий. Це і голосування показало.
  Тільки він достойний піти у депутати!

 39. Павло Петрович

  Був у Києві днями.. Не називатиму вихідця з нашого краю, але він сказав щодо цього опитування: спочатку було смішно читати…потім активізувались чеславні дурні…потім приєднались ледарі..А коли ж у рейтингу поставлять редакторів? це ж реально впливові люди??? Чому не має голреді нової, міста, вільного життя, ттб та інших поважних видань

 40. Тарас С.

  верба прийде-всім сраку підтере-і сраки підлезне!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.