111

1 січня тернопільська міська організація всеукраїнського об’єднання “Свобода” провела для галочки смолоскипний марш на честь дня народження провідника української нації Степана Бандери. Чому для галочки? Тому, що лише окремі члени партії «Свобода» взяли участь у заході. Так звані ідейні. Жодного представника «бізнесова крила» від тягнибоківців не було.

У марші центральними вулицями міста пройшло навіть не пів сотні тернополян.
Особливо дивувало тернополян, навіщо молодики в націоналістичному обласному центрі прикривали лице шаликами, хусками або того й гірше – карнавальними масками у венеціанському стилі.
Дивувало й те, що у колоні не було помічено мера Сергія Надала і голову обласної ради Олексія Кайду. Обласну раду представляв лише керуючий справами Ігор Дулеба. У кінці колони ще крокував Олег Сиротюк.
Партійців-«свободівців» міста представляв нікому невідомий Роман Навроцький, якого у жовтні минулого року «підсунули» замість Михайла Головка.
Враження від ходи – неприємне. Тернополяни, фактично, не підтримують подібні заходи партії, яка контролює міську і обласну ради.
Невже наші краяни не патріоти і не підтримують лідера українських націоналістів? Напевно, причина в іншому. Можливо, люди не приходять на заходи, які проводить нібито націоналістична партія, тому, що розкрутку бренду фінансує регіонал Андрій Клюєв.
Днями автор цих рядків на власні очі бачив, як львів’яни та тернополяни поводяться однаково з партійною газетою Олега Тягнибока: рвуть і топчуть ногами, коли агітатори пхають в руки, щоб збути свою макулатуру.

8 comments

 1. Юліан

  Он у Полтаві вшанували Бандеру теж 50 людей. Висновок один – Україна об”єдналася! Правда, не так і не в тому, що треба.

 2. Марія Бережанська

  Та яка різниця, було їх 50 чи 50 000 ???
  Ніхто конкретно нічого не організовував, хто прийшов той прийшов, інші дома пригадали цю річницю!!!
  А тут вже автор порозписував, ніхто не підтримує і в тому роді!!!
  Що не статя на цьому сайті, то одна чорнота!!!
  Інтересно хто власник (бо його тут мурку крутять)!!!

 3. Сергій

  Така мала відвідуваність цого і схожих заходів ще раз засвідчує — люди втомилися від усіх без винітку політичних гілок, напрямків, лідерів. Більшість порозумнішало і вже не хоче бути масою для фаршу. Хочете масовості — платіть рідні. Утром деньги — вечером стулья. Таким чином хоч грошей на тих політдіячах заробити можна буде. Адже коли будь-хто з них добивається крісла — забуває про тих, хто стояв за нього на таких от ходах чи мітингах. До речі — про це свідчить не тільки сучасна але й уся відома на цей час історія і України і світу.

 4. Олена

  Абсолютна брехня!!!!Акція нарахувала більше 500 учасників.Хто був,той зміг побачити.Видовище суперове.Слава українському провідникові.!!!
  А всім тим, хто пише маячню,скажу,що збоку патякати-це ваше призначення.

 5. аді

  я як учасник акції насправді бачив тільки 10 чоловік які несли в одній руці смолоскип, а в нші

  1. Vik

   Адя (чи може швидше Ізя), ти мабуть таки добре підзалитий був, коли бачив лише 10 чоловік зі смолоскипами! Одних тільки членів молодіжного крила Свободи, а саме “Соколу” було близько 100 чоловік (це люди які несли смолоскипи). А автор даної статті шавка продажна. Думаю, всі хто був присутній погодиться.

 6. шалений захват

  Якщо вам серце болить за Україну, то любіть не націю, а народ. Народ – це не тільки члени вашої організації, а усі довкола. І російськомовні і україномовні, і східняки і західняки, і селяни і городяни. Гуртуйтесь, допомагайте ближньому – і буде вам шана і подяка. А ходити строєм і гасла кричати – це вже не актуально. Народ цього вже наївся до нудоти

  1. vit

   Нація – це кровно-духовна спільнота. Кровна – бо основою нації є спільне етнічне походження її членів, духовна – бо без спільного національного духу, без колективної волі існування нації неможливе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.