111

Таку думку висловив голова постійної комісії Тернопільської облради з питань законності та правової політики, член Спілки юристів України Леонід Бицюра.

“Якби він не був головою обласного осередку Партії регіонів і якби не виборчий рік, то звільнили б. У такому випадку зробили б це через два місяці, щоб напряму не прив’язувати його до цієї справи. Зараз залишиться на посаді. Немає іншої людини, яка б за короткий термін змогла вибудувати вертикаль до виборів. Хоптян – хороший служака, з поставленими задачами справляється”, — сказав юрист.

За словами Бицюри, винним у ДТП визнають чиновника високої ланки, аби зняти суспільну напругу, пов’язану з аварією.

“Пішов чіткий указ з Адміністрації президента, де відслідковують настрої людей і продукують рішення, зняти напругу. Через це справою зайнявся безпосередньо міністр, пише  Gazeta.ua. Відсторонили від обов’язків начальників міліції Тернопільської та Хмельницької областей, а це збільшує довіру до розслідування. Думаю, за кілька днів буде оголошено правдоподібну версію цієї ДТП, яка не залишатиме у суспільства питань”, — вважає Бицюра.

4 comments

 1. Oleg

  Якщо так, тоді не знаю в якій країні ми живемо.

 2. ВІТЬОК

  31.12.2011 Хоптян, Бортняк і Пак від обіду в ресторані «Хутір» почали пиячити і закінчили біля 20.00 баром міста Скалат.Так як Хоптян був в такому стані, що допускати до керування автомобілем його було страшно, за кермо Тойоти визвався сісти по проханню Бортняка сраколиз Пак , який був трохи тверезіший .
  Така їзда привела до того, що при здійснені обгону на складній ділянці дороги автомобіль Бортняка «проскочив» а Пак який їхав слідом не встиг.
  Встановлено особу водія автомобіля якого обганяли .
  Заторможена реакція не дозволила справитись з керуванням але розуму і скотства хватило, щоб зупинитись відкрутити номерні знаки з автомобіля і втекти залишивши потерпілих в небезпеці, які були при свідомості і все бачили.
  ГАНЬБА,ГАНЬБА,ГАНЬБА!!!.
  Пак разом з пияком Бортняком опозорили своїм вчинком всіх міліціонерів Тернопільської області.
  За чим дивились і чому не доповіли Першій Особі працівники СБУ, що губернатор на Тернопіллі останнім часом «присів на стакан». Безконтрольність і вседозволеність трьох пияків привела до фатальних наслідків.

 3. li

  Лікарі
  Хлопці не робіть зі свого Пака жертву, який він бідний і нівчому не винний . Нетреба пояснювати нікому – що маючи бізнес і багато грошей ніхто не вмовить сидіти в тюрмі за когось не винному. Краще в критичній ситуації плюнути на якійсь там амбіції і посади – а достойно піти на пенсію. Але це при умові невинності.
  Сидить зараз і косить під хворого Пак у псих лікарні в 3-тій неврології .В VIP- палаті,обслуговують його з підносом як першу особу області .Я простий працівник і чесно кажучи як на Божій сповіді не вірте що у Пака погано із здоров’ям,що нібито він попав як пише продажна газета в реанімацію з інсультом. В реанімації люди не ходять із головним лікарем в коридорі не стоять і не курять обговорюючи подальшу історію хвороби.
  Косить Вітя і то добре косить. Якщо хочете можете провідати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.