Паскудство! Президент Віктор Янукович не зніме з посади голову Тернопільської облдержадміністрації Валентина Хоптяна через скандальне ДТП

Поділитися

Таку думку висловив голова постійної комісії Тернопільської облради з питань законності та правової політики, член Спілки юристів України Леонід Бицюра.

“Якби він не був головою обласного осередку Партії регіонів і якби не виборчий рік, то звільнили б. У такому випадку зробили б це через два місяці, щоб напряму не прив’язувати його до цієї справи. Зараз залишиться на посаді. Немає іншої людини, яка б за короткий термін змогла вибудувати вертикаль до виборів. Хоптян – хороший служака, з поставленими задачами справляється”, — сказав юрист.

За словами Бицюри, винним у ДТП визнають чиновника високої ланки, аби зняти суспільну напругу, пов’язану з аварією.

“Пішов чіткий указ з Адміністрації президента, де відслідковують настрої людей і продукують рішення, зняти напругу. Через це справою зайнявся безпосередньо міністр, пише  Gazeta.ua. Відсторонили від обов’язків начальників міліції Тернопільської та Хмельницької областей, а це збільшує довіру до розслідування. Думаю, за кілька днів буде оголошено правдоподібну версію цієї ДТП, яка не залишатиме у суспільства питань”, — вважає Бицюра.

«Вдячні будівельники» подарували другій людині Тернополя BMW Х5 вартістю 100 тисяч доларів?

Учні з Пронятина найкраще в Тернополі грають у футбол