111

На електронну пошту «Про все» прийшов цікавий лист від обуреного тернополянина. Прочитавши його, ми вирішили оприлюднити його

Як з бідного викладача  стати заможною людиною знає друга людина нашого файного міста Тернополя секретар Тернопільської міської ради Ігор Турський.      Ще донедавна  (рік тому) останній їздив тролейбусом на роботу. Навчав студентів, і отримував заробітну плату, з надбавками,  в одному з тернопільських вузів. У жовтні 2010 року, «вчасно відчувши куди дме вітер»,  з єдиною згуртованою командою  Сергія Надала прийшов до влади.

За рік роботи в міській раді вдячні будівельники (за зрізку дерев по вул.Чумацькій, виділення земельних ділянок напряму , без процедури продажу на аукціоні,) зробили нещодавно йому подарунок: автомобіль  BMW X5

Висновки , як кажуть,робіть самі. В древньому Римі була приказка : приїхав бідний чиновник в багату провінцію, поїхав багатий чиновник з бідної провінції.

Перший рік – ІКС П’ЯТИЙ..

А попереду ще 4 «важких роки роботи»…

Шануймося, браття!!!

P.S. Якщо пан секретар буде казати, що автомобіль він «наколядував», як суддя Зварич, не вірте. Авто було «придбано» до Різдва…

 

За коментарем ми звернулись у прес-службу міської ради. Там нас запевнили, що ця інформація не відповідає дійсності. Мовляв їздить пан Турський на службовій автівці. Приватне авто пан Турський нібито «розбив» ще до роботи в мерії.

Звичайно, якби дана інформація була 100% доведеною, ми не питали в пана Турського, їздить він чи ні на новенькій «бесі», а цікавило б більше, за які «шиші» придбано. Наразі ми можемо сказати: офіційно інформація не підтверджена. Фото ми не маємо, де пан Турський сідав би в автомобіль новенький. Проте, будемо вдячні усім, хто повідомить деталі. Можна їх висилати на нашу електронну пошту provse.ternopil@gmail.com

Або пишіть у коментарях.

Якщо ж інформації не буде, можна розцінювати її як фантазії недоброзичливців.

 15 comments

 1. Роман

  Все правда.
  подарували X5.
  на нього не зареєстрований, напевно на радича.

 2. мік

  Доброго дня шановні читачі! Невеличке уточнення,пан Турський їздить на BMW Х 5 державний номерний знак ВО 3030 АХ . Робіть висновки!!!

  1. Василько

   а моя теща має дачу, і якби ти їй сказав, що то моя ділянка – то бись вже не жив.

 3. Орко

  Дацко Ольга Михайлівна – керівник танцювального клубу Мальви.

 4. ромко

  А якшо не підтверджена ця інформація, чи готове ПРОВСЕ відповідати за цей наклеп в суді? Бо заголовок, це чистої води публічний наклеп.
  Це ж треба придумати таку нісенітницю. Бачив Турського 8 січня на Б.Бойчуків, вилазив з Логана. Не думаю, що мав би він Х5, їздив би на Логані.

 5. Олекса

  Я би перед тим як викладати подібні тексти, щоб мене не вважали жовтою пресою, обзавівся хоч якимись доказами.
  Бо так само можна сказати, що головному редактору провсе, за те, що пише різну чорну інформацію, вдячні замовники подарували тойота лендкрузер.

  Це як в тому анегдоті: “Ваша дочка повія. Так в мене син. А тепер докажіть” :))))

 6. коля

  Купив зареэстрував на тещу, щоб можна було відмазатись, треба каналу ZIK провірити.

 7. ZIK

  А з чого ви взяли, що Турський жив на одну зарплату викладача? На скільки знаю сім’я Турських вже років 10 торгує вінками, батько має відношення до віконного бізнесу. Родина далеко не з бідних.

 8. Петро

  Х7 ще немає в принципі. тому це вже брехня. хоча Турський може собі позволити, батько давно в бізнесі, машина може бути бушною, зрештою, можна шось і продати. чого так сприймається чиєсь багатсьтво. може би всі задумались над своєю бідністю?

 9. Оля

  Турський перед виборами насправді не побив машину, а продав Шкоду Суперб. Рік не мав власного транспорту. То чому зараз не може купити собі навіть Х5? Родина не найбідніша в Тернополі. Тай машина в районі 50 000, а не 200 000.
  http://auto.ria.ua/auto_bmw_x5_6107963.html

 10. VadimKa

  1. Перш за все, варто почути від самого Турського коментар чи купував він чи його родина авто і яке саме? Нове чи б/к? і т.д.
  2. Якщо припустити, що все ж Х5 кимсь з його родини куплений, то: враховуючи, що і Турський і його батько вже певне 20 років були в бізнесі ще до його чиновницької роботи, то як для “родинної машити” ВМВ х5 якось навіть не дуже серйозно. Вже б якийсь Лексус, Порше чи Бентлі взяли.

  Ще почніть робити сенсації якщо хтось з заступників мера собі дорогий компютер купить! 🙂

 11. pirat

  машина бу, коштує всього 70 тис зелених, купив на свої власно зароблені гроші, сам знаю!!! машина виготовлена на тернопільському комбайновому заводі, при залученні фахівців ВАТ “Текстерно” і при допомозі будівельників (зварщиків) з Чумацткої!

 12. step

  То цей Турський мав на ланосі їздити чи що?
  Спочатку розберіться хто саме її купив.
  Якщо батьки у бізнесі, то в чому проблема?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.