111

Депутат міської ради Роман Заставний вимагає блокувати прийняття обласного та міського бюджету, як таких, що винищать Тернопільську область та неспроможні вивести обласний центр на шлях економічного зростання. Про це він заявив, ознайомившись з основними показниками головних фінансових документів на 2012 рік.
«Я переглянув цифри, які закладені в бюджеті на наступний рік і вжахнувся, – каже Роман Йосипович. – якщо раніше говорили про бюджет проїдання, то це буде бюджет голодання».
За словами політика, він закликає блокувати прийняття обласного та міського бюджету як таких, які не здатні наповнити ні центральна влада, ні місцева.
«Мені здається, що теперішні чиновники не можуть і не хочуть ефективно працювати над тим, щоб зробити бюджет збалансованим. Вони думають виключно про наповнення власних кишень». – наголошує пан Заставний.
На його думку місцева влада повинна показати свою спроможність ефективно управляти економікою області та містом. Для цього потрібно переглянути показники власних надходжень, збільшивши їх в півтора рази, а потім з відповідними пропозиціями звертатися до органів центральної влади.

6 comments

 1. Тернополянин

  А що Ромцьо вже боїться сказати що він від Фронту Змін? Чи від Партіїї Регіонів!

 2. Вікторія

  Бюджет справді жахливий для міста і класний для Надала і К

 3. Остап

  Заставний єдиний, хто на тому розуміється, бо свободівці і податківці не привикли заробляти. їм аби ділити і відкати брати. Прийде кінець Тернополю з такою свободівською владою(((((((((

 4. Петро

  Заставний знає, що каже. при ньому бюджет тільки ріс. а при Надалові зменшився і той не виконаний

 5. Віктор

  Бюджет голодання – тільки до народу. Голодувати влада ні в Києві ні в Тернополі не буде. Надал не буде економити на поїздках, не буде економити на піарі. А Заставний краще б мовчав, а то в місті безпредел твориться і ті хто не згідний з цим безпределом можуть постраждати…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.