Роман Заставний: місцеві бюджети 2012 – бюджети голодання

Поділитися

Депутат міської ради Роман Заставний вимагає блокувати прийняття обласного та міського бюджету, як таких, що винищать Тернопільську область та неспроможні вивести обласний центр на шлях економічного зростання. Про це він заявив, ознайомившись з основними показниками головних фінансових документів на 2012 рік.
«Я переглянув цифри, які закладені в бюджеті на наступний рік і вжахнувся, – каже Роман Йосипович. – якщо раніше говорили про бюджет проїдання, то це буде бюджет голодання».
За словами політика, він закликає блокувати прийняття обласного та міського бюджету як таких, які не здатні наповнити ні центральна влада, ні місцева.
«Мені здається, що теперішні чиновники не можуть і не хочуть ефективно працювати над тим, щоб зробити бюджет збалансованим. Вони думають виключно про наповнення власних кишень». – наголошує пан Заставний.
На його думку місцева влада повинна показати свою спроможність ефективно управляти економікою області та містом. Для цього потрібно переглянути показники власних надходжень, збільшивши їх в півтора рази, а потім з відповідними пропозиціями звертатися до органів центральної влади.

Валентин Хоптян спробував спростувати чутки про причетність до ДТП

Лісники Тернопільщини продали 14 тисяч 141 ялину. Офіційно. А скільки не офіційно?