111

Газом тернопільські даїшники ще не викурювали водіїв.

16 января 2011 года “Дорожный контроль” опубликовал материал о том, как в Тернопольской области сотрудники ГАИ ради развлечения отравили автомобилиста слезоточивым газом. Данный эпизод записал сам водитель на свою видеокамеру.

В этой статье “ДК” размещает полную версию видеозаписи событий. Как показано на ролике, ГАИшники остановили автомобиль якобы за нарушение ПДД. При общении вели себя по хамски, провоцировали конфликт, пытались обмануть водителя.

С целью выманить автомобилиста на улицу, инспектор ГАИ стал врать, что на машине отсутствует номер. Поняв, что цирк не прошел, ГАИшник “забыл о нарушении”. Далее инспекторы стали требовать от водителя чтобы он ехал за ними в больницу.

Не получив ожидаемой реакции, один из инспекторов просунул в боковое окно газовый баллончик, и стал травить водителя. На многочисленные просьбы прекратить издевательства, ГАИшник лишь еще больше распылял газ.

Во времена Великой отечественной войны, Зондеркоманды СС применяли смертельный газ для уничтожения мирного населения. Однако, даже немецкие фашисты не убивали своих. В нашей же ситуации, ГАИшники устраивают пытки своих же граждан.

Потому, такие ГАИшники хуже фашистов, это нелюди, которые ради копейки наживы готовы истреблять мирное население страны. Некоторые инспекторы красиво маскируются, выдавая себя за интеллектуалов, но суть то ведь проявятся рано или поздно.

Как показывает практика, человеконенавистническая идеология в конечном итоге не побеждает. Так случится и с ГАИ – рано или поздно власть в стране поменяется, а те кто сегодня устраивает пытки украинцам и покрывает должностные преступления, буду осуждены на публичном суде.

Антинацисткие организации отлавливали руководителей СС даже через 40 лет после войны и вешали их за преступления против человечества. Кто знает, может такая же участь постигнет и тех, кто сейчас в Украине прикрываясь погонами занимается тем же, что и нацисты пол века назад.

Дорожный контроль

12 comments

 1. NIK

  Чого цей шмаркатий мажор не показав документи?Нормально з ним інспектор розмовляв.Мене,особисто,за 38 років водійского стажу ніхто без причини не зупиняв.Значить щось нарушив…А якщо нічого не порушив подавай в суд, хай інспектори доказують порушення,а то розвели тут демагогію.Хай би попробував похамити поліціції в Америці ,Канаді і т.д. і, повірте/ 12 років там їздив/,реакція поліції була б набагато жорсткішою,а там демократія таки є. Панове високі чини , дайте інспекторам чіткі і зрозумілі інструкціїї ,а то вони вже бояться цих гімнярів зупиняти….При таких розкладах скоро страшно буде нормальній людині на дорогу виїзджати. Водій з 1974 р.

  1. ел

   Цілком згідний .Нормально міліціонери себе поводили на відміну від цього водія.ЯК прізвище начальника ДАІ шо до нього приїзджав?Я думаю шо водій або наколений або накурений.

  2. ylia

   водій з 1974 року!якщо ти не в курсі-то кожен вечір в 23.00 пости ДАІ завжди зупиняють всі авто(крім таксі і мажорних номерів) для перевірки документів-навіть якщо порушення не було!якщо ти був в Америці чи в Європі то там дорожна поліція без порушень документи не перевіряє і не розказує 10 різних цікавих історій(так як у цьому випадку).Наші “охламони” у формі не орієнтуються для чого їх поставили слідкувати за ситуацією на дорогах!в очах лише світиться план по здачі грошей керівництву та своїй кишені!про яку ти там Америку співаєш!ти або ТВ обдивився або начитався конституції та законів США)))) так шо прикрий свою водійську кабіну(вибач за жосткість) і до дружини під одіяло серіал “Менты” дивитись

   1. Viktor

    Судячи по Вашому “коменту”, Юлю, ви така ж молода і нагла хамка, як і ваш “герой”, і машину вам теж татусь купив…

  3. Анатолій

   Ти такий розумник!! А як нам себе захищати в цій державі? Що у нас суди не корумповані?Я не менше тебе за кермом і правила не порушую.Та зтаким стикався!!! Молодець хлопець!!! на відміну від деяких ШАВОК що тут *коментують*.

 2. ігор справедливий

  А чи освідчували працівників ДАІ, а чи знаходилися вони на встановленом маршруті, а чи дали вони письмовий коментар і звіт про подію? Якщо ні -всіх винуватців відправити у відставку! Чи адекватна міра доставання мірі порушення? Хлопці взаємно не наглійте, скоро прийдуть комуністи будете “пахати” на буряках і на комбайновому заводі. А наразі думайте про завтрішній день. Принципи треба проявляти при здачі екзаменів на права водія, а не брати зеленими штабелями, а тепер пізно наряди визивати, втирайте соплі …

 3. NIK

  Шановна /ulia/ ,згідний з Вами ,що описані події мають місце.Потрібно піднімати питання про тих горе командирів які ставлять в такі умови простих інспекторів-сержантів,лейтенантів…..Ось яке відео треба знімати шановному дорожному патрулю,правда,тут кишка тонка….Я ж висловив свою думку про окреме взяте відео.Ще раз підтверджуую свою підримку інспекторам-нормальна реакція ,професійна.

 4. ngc

  Подивився я це відео і мушу сказати, що даішники, як і люди бувають різні, хоча дуже багато мерзоти, особливо серед вищих чинів, які тих сержантів за людей не вважають, як і усіх водіїв. Плани по протоколах у них дійсно є, 100%, ну і, думаю, по бабках. Однак, такого хама на дорозі треба бити мордякою об землю, щоб паскуда знала, як себе треба вести і говорити з людьми, навіть, якщо ти правий. Переконаний, що це бидло веде себе аналогічно зі всіма людьми, цей шмаркач цвиркає, як півень, якому давно пора перебити ноги, зламати шию і викинути на смітник, бо він вже смердить, ще живий.
  Висловлюю у даному випадку свою підтримку даішникам, і раджу їм теж залишатися людьми і вести себе достойно і в ситуаціях, коли немає відеорегістратора.

 5. Viktor

  Я водій з тридцятирічним стажем і особливої любові до працівників ДАІ не відчуваю, але в цьому відео вони себе поводять досить терпляче і культурно,
  чого не скажеш про горе-водія-оператора, молодого наглого хама.
  А ще більше мені не сподобався текст під роликом. На городі бузина, а в Києві дядько. До чого тут СС і друга світова?

 6. Тарас Білан

  Шановні працівники ДАІ!
  Ви молодці!!!
  Я б ще цьому “пальцевєєрному” 15 суток впаяв…
  Як кажуть(про водія): права купил, машину купил, а Бог мозгами и культурой обделил…
  А як би в нього зброя в багажніку була, або наркотики???

 7. Ваха

  Я пыдтримую водыя Тому що Теребовлянськы даышники взагалы не мають стриму я переконався на собы ы це не спроба выдымстити а чисто по – людськи, тому що вони не мають меж, вони можуть зупинити на тротуары невинну людину ы выдвезти в Теребовлю ,невинну людину пысля выдмови пыдпису протоколу можуть выдвести райвыддыл ы утримувати незаконно добами а потым для того щоб затерти справу (без вибачення) пыд страхом выдпускають погрожуючи. Можна назвати багато прызвищ хоча деякы вже з них не працюють,але я пыдтримую водыя тому, що сам выдстоював своъ права у суды. Молодець, хлоп.

 8. Руся

  Одним словом,не надо защищять..людей в форме.
  Нарушили ,получили свое.
  Вот поэтому закрывая на такие вещи глаза…Все верхние Комментарии подтверждаються…Украина на таком уровне..Стыдно..!! Особенно 1,2,3,4,5 комментам…Если ты “лох” соглашайся и защищяй людей в форме..И терпи все эти издевательства..ПАРЕНЬ МОЛОДЕЦ!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.