111

Лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок зізнався, що програв суд нардепу від Партії Регіонів про фінансування своєї структури.

Фрагмент програми “Відверто про політику”, що виходить на телеканалі ІНТБ (м. Тернопіль), у якій ведучий ставить питання гостю від інтернет-газети “Про все”. Ефір 25 січня 2012 року.

Звідки у політичної партії, яка “не співпрацює”, а начебто воює з олігархами, такі шалені кошти на фінансування політичної діяльності (з 2007 року)? Відповідь можна знайти в Інтернеті. На ньому викладено виступ регіонального керівника Ореста Муца на сесії Тернопільської облради (якою керує “Свобода”), який заявив: “2007 рік. Я в штабі Партії регіонів отримую гроші для проведення виборчої кампанії, а за мною в черзі стоїть їхній лідер Тягнибок”.3 comments

 1. юрій кобзенко

  20% населення, – Пєрвая Бєда. А скільки її байстрюків?

 2. Ігор Алексєєв

  Я був у ВО “Свободі” тому небайдужий до будь-яких новин про неї, особливо такого плану.
  У першу чергу хочеться сказати, що переважна більшість критики ВОС некомпетентна. Також зазначити, що “колишні свободівці” та критики “єдиної сили українців” не створили досі потужної всезагальної контрорґанізації, котра і мала би стати альтернативою.
  Якщо хтось хоче розібратися з питанням, що таке “Свобода”, я зазвичай раджу походити і подивитися (по можливості вступити до партії). Але більш важливо – зробити висновки.
  Деякі факти та висновки вкрай важко здобути самостійно, особливо знаходячись усередині партії. Тому треба читати і критичні матеріали.
  Варто величезної уваги ось це: http://nn.kh.ua/?p=1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.