Вгадайте, в якому райцентрі Тернопілля голова райради попереду голови адміністрації?

Поділитися

Дорогі жителі Гусятинщини!

    
Щиро вітаємо вас з світлими та радісними святами Нового Року та Різдва Христового! У них втілилося все – народження нової мрії, примирення і злагода, єднання та віра. Рік, що минув подарував нам чимало добрих хвилин, пов’язаних з новими здобутками і звершеннями, цікавими знайомствами і зустрічами та дав можливість не лише вистояти, а й створити всі умови для подальшого розвитку, був сповнений творчою працею, насичений значними подіями. А ті труднощі, які нам довелося долати в 2011 році, довели, що спільна праця влади та громади, позначена взаємною довірою та допомогою, здатна вирішити будь-які проблеми. Дякуємо всім, хто впродовж року самовіддано працював на різних ділянках, забезпечуючи безперебійну роботу народногосподарського комплексу та закладів соціальної інфраструктури – усім, хто свідомо і чесно трудився на благо нашої надзбручанської родини. В році, що минає, залишімо всі негаразди, гіркоту нездійсненних прагнень та сподівань.
Попереду – новий рік, який несе чимало змін для країни та району.
То ж нехай радість Новоріччя та Різдва дасть нам наснагу продовжити всі розпочаті добрі справи!
Бажаємо вам міцного здоров’я, родинного затишку, достатку, любові, мудрості й життєдайної енергії для творення добра! Нехай Новонароджений Спаситель щедро обдарує вас та ваші сім’ї своїми ласками. Нехай справдяться для нашої України слова щедрівок та віншувань, а Вифлеємський вогонь зігріє своїм теплом ваші домівки.
Нехай затаєна у колядах прадавня звістка про перемогу світла над темрявою, про перемогу добра над злом, про прихід на землю Божого Сина, утішить кожного хто перебуває в смутку, щоб зі спокоєм у серці та з вірою в душі ми могли вітати світ та одне одного словами:

Христос Рождається! Славіте Його!


  Голова районної ради Надія Хоптян 
Голова райдержадміністрації Олександр Собань 

Як тернополяни дозвілля влаштовували

Как в Тернопольской области живут украинские мормоны