Від бізнес ідеї – до власної справи

Поділитися

У Теребовлянському райцентрі зайнятості відбувся семінар для безробітних на тему: «Від бізнес ідеї – до власної справи». Начальник відділу активної підтримки безробітних РЦЗ Лілія Бейгер розповіла про умови надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для започаткування власної справи, зробивши наголос на навчанні основам підприємництва.

Підприємець Йосип Кацан, який взяв участь у семінарі, поділився з присутніми думками щодо розвитку підприємницької діяльності в Україні, зокрема, на Теребовлянщині. Він упевнений, що за приватним бізнесом – перспектива. Особливо вдячний Йосип Петрович службі зайнятості, представники якої допомогли йому скласти бізнес-план,  пройти курси «Менеджмент малого підприємництва», де він дізнався про всі нюанси подальшої діяльності, що пов’язана з транспортними перевезеннями.

«Підприємництво дає змогу відчути себе повноправним господарем своєї долі, – каже Йосип Кацан. – Отож, раджу тим, хто відчуває в собі сили зайнятися власною справою, все ж спробувати це».

Кременець стане центром інвестиційного руху

У понеділок головний “духовний рейдер” парку Національного Відродження у Тернополі буде “таляпати” про Почаїв