111

У другу річницю правління Віктора Януковича зібрали в Тернополі близько 500 гривень на квиток до Магадану для українського президента.Гроші в спеціально підготовлені скриньки кидали перехожі на центральних вулицях міста.

“Такою акцією вирішили з’ясувати ставлення людей до роботи Януковича на посту президента. Ідею відправити його на Магадан більшість людей, до яких ми підходили, підтримала. Щоправда, дехто при цьому висловлювався нецензурною лексикою і обурювався, чому вони мають на це ще свої гроші тратити”, – розповів керівник тернопільського осередку „Соколу” Ігор Бойчук.

У суботу 25 лютого гроші на квиток Януковичу протягом дня збирали п’ятеро людей в різних районах міста. Активісти кажуть, що в скриньки переважно кидали одно та двогривневі купюри. Рідко – п’ятірки.

“Скриньок ще не відкривали, тому точної суми не знаємо. Але з того що говорять збирачі, роблю висновок що півтисячі гривень має бути. Звичайно, цю суму Януковичу не відправлятимем – в нього і так грошей досить. Віддамо їх на благодійну акцію „Від серця до серця” – хай ці гроші допоможуть хворим дітям”, — зазначив Бойчук.

Чому? Невідомо. Збирали ж гроші на квиток для Януковича! Зрозуміло, що доїхати за такі кошти не можливо, але ж де фантазія організаторів? Чому дурили людей? Чому прямо не казали: збираємо дітям. Тоді для чого Януковичу збирали? Якась меншовартісність: навіть не змогли назбирати Януковичу на дорогу. Невже так погано пояснювали людям? Чи були настільки непереконливі, що люди так слабенько підтримали акцію?

Нагадаємо вчора, 25 лютого, минуло два роки з часу вступу на посаду президента України Віктора Януковича, пише Gazeta.ua

1 comment

  1. Макар

    Хіба не зрозуміло, що гроші збирались на СИМВОЛІЧНИЙ квиток!
    Якраз молодці, що вирішили гроші на благодійність потратити!
    Авто замітки дуже журиться, що соколята не дали заробити “Укрзалізниці”? 🙂

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.