Державна фінансова інспекція підтвердила брехню Хоптяна щодо скандального джипа. Документи

Поділитися

У відповідь на депутатське звернення народного депутата України Василя Деревляного Державна фінансова інспекція в Тернопільській області надала підтвердження брехні голови Тернопільської обласної державної адміністрації з приводу користування автомобілем марки Toyota Land Cruiser, державний номерний знак ВО 5555 АР.

Так, у листі йдеться про те, що 16 липня 2010 року між ПАТ «Комерційний банк «Приватбанк» та УМВС України в Тернопільській області було укладено договір позики. Предметом позики був вказаний вище транспортний засіб. Проте, так і не беручи на свій баланс, даний автомобіль вже 21 липня того ж року був переданий міліціонерами Тернопільській обласній державній адміністрації із, на перший погляд, дуже необхідною метою: ефективної співпраці з впровадження комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на території області.

Як підтверджено фахівцями Державної фінансової інспекції, 15 липня 2011 року договір користування автомобілем продовжено ще на один рік.

Тобто, автомобіль мав використовуватись обласною державною адміністрацією до липня 2012 року, що суперечить словам голови Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна про те, що термін дії договору сплинув в грудні 2011 року. Таким чином, ймовірно, договір було розірвано “заднім числом”.

Також, Державною фінансовою інспекцією надано копію шляхового листа вказаного автомобіля за 26 грудня 2011 року. Згідно документу, голова Тернопільської ОДА в цей день в період з 6 до 12 години прохав рівно 100 кілометрів та витратив 25 літрів пального марки А-95.

Проте, в цей день губернатор проводив підсумкову прес-конференцію в приміщенні «Євростудій», а пізніше вручав шкільні автобуси на Театральному майдані. Відстань між місцями перебування губернатора набагато менша, аніж зазначена в шляховому листі.

Окрім цього, на документі відсутні підписи диспетчера, механіка та лікаря, які мали б дозволити виїзд водієві.

Те, що на таку відверту брехню голови облдержадміністрації не реагує вище державне керівництво, не є дивиною, адже сьогоднішня влада є злочинною, а особисто Президент України був двічі судимим. повідомляє сайт партії Батьківщина

Симпатія тернопільського Сірого розкаже усю правду про готелі та ресторацію “файного міста”

Активісти молодіжної організації „Сокіл” не дружать з логікою: чому акція з квитком Януковичу закінчилась брехнею?