Чи проігнорує втретє звернення громади села на Тернопільщині аграрний мільйонер Іван Гута?

Поділитися

Жителі села Гранітне через газету просять в Гути підвищення орендної плати на паї

В черговому випуску газети «Вісті Придністров’я» від 17 лютого 2012 року жителі села Гранітне Монастириського району опублікували звернення до голови наглядової ради агрохолдингу «Мрія» Івана Гути із проханням підвищити орендну плату за землю.

У зверненні ідеться:

«Шановний Іване Миколайовичу, звертаємося до Вас з відкритим листом через газету.

Ми два рази писали Вам про наші проблеми, просили приїхати до нас на збори громади, але відповіді не одержали.

У нашому селі багато пенсіонерів, одиноких, яким уже по 70-80 років, і незабаром не буде кому просити помочі. Не раз зверталися до Вашого представництва телефонними дзвінками у село Добриводи і просили перегляду наших паїв, але сподівання марні.

У нас відбулися збори громади 28 липня 2011 р., на яких ми обговорили плату на земельний пай, і 9 лютого 2012 р., де повторно розглядалось це питання. Але ми не можемо вирішити це без Вас. Село наше мале, на його території є один продовольчий магазин і більше немає підприємців, тому вважаємо, що господарем нашого села є Ви, Іване Миколайовичу.

Село занепадає, молодь виїжджає, бо не має де заробляти на прожиття. Тож хочемо допомоги, аби газифікувати фельдшерсько-акушерський пункт, клуб, замінити вікна і підлогу у школі, перекрити будинок відділення зв’язку. Тому чекаємо зустрічі з Вами, Іване Миколайовичу.»

Такий спосіб звернення до однієї найбагатшої людини Західної України за версією журналу «Фокус» не є дивиною. Агрохолдинг «Мрія» обробляє чималі площі землі майже у всіх районах Тернопілля. Нав’язавши власникам паїв жорсткі умови договору оренди Іван Гута забув про простих українців. Власники земельних наділів вже не впевнені, що зможуть повернути віданні Івану Гуті паї.

Як відомо, Іван Гута має тісні дружні та комерційні зв’язки із братом колишнього Президента України Петром Ющенком. Сьогодні ж мільйонер із Гусятинського району є одним із фінансових фаворитів голови Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна, повідомляє “Інформаційний простір”

Ви будете сміятись, але на Тернопільщині зареєстровано ще одну партію

Як обчислити середню заробітну плату у випадку звільнення або відрядження? Консультація з тернопільської юстиції