Енергетики Тернопільщини просять, по можливості, зменшити споживання електроенергії

Поділитися

У зв’язку зі значним пониженням температури навколишнього середовища, в Тернопільській області спостерігається значне перевищення граничних величин споживання електричної потужності. Особливо це небезпечно, коли перевищення граничного навантаження відбувається в години вечірнього максимуму навантаження енергосистеми (з 17 години 30 хвилин до 21 години 30 хвилин).

“Станом на дев’ятнадцяту годину першого лютого наша область перевищувала допустиме навантаження більше як на 40 мегават від граничної величини, – розповідає начальник служби енергонагляду ВАТ “Тернопільобленерго” Анатолій Мельник.  –  Така ситуація може спричинити автоматичне вимкнення ліній електропередач в області, в результаті чого цілі регіони Тернопільщини можуть залишитися без електропостачання”.

З метою недопущення подібного тернопільські енергетики звертаються до споживачів, з розумінням віднестись до оцінки даної ситуації та по можливості зменшити споживання електроенергії в години вечірнього максимуму, особливо із 17 години 30 хвилин до 21 години 30 хвилин, шляхом вимкнення електронагрівального обладнання та інших приладів, які використовуються без гострої необхідності. В інший період доби споживання може здійснюватись без обмежень, повідомили “Про все” у   відділі по роботі з громадськістю ВАТ “Тернопільобленерго”

З 20 по 26 лютого Україна прийматиме спортивних орієнтувальників зі всього світу

Чому у Тернополі вранці не було світла?