Чому у Тернополі вранці не було світла?

Поділитися

Частина споживачів міста Тернополя третього лютого залишилася без електропостачання з п’ятої години 49 хвилин до сьомої години 20 хвилин.

За повідомленням головного інженера ВАТ «Тернопільобленерго» Степана Бартківа, електропостачання в місті відключилося через аварійне пошкодження на високовольтній лінії електропередачі.

«Внаслідок того, що в нічний період доби навантаження в електромережі зменшується, а значне зниження температури навколишнього середовища спричинило скорочення електропроводів власне в період найнижчої температури, тобто під ранок, в прольоті лінії над низиною відбувся механічний обрив однієї із фаз лінії 110 кВ «Загребелля-Примислова». – розповідає Степан Бартків. – Внаслідок падіння проводу на землю сталося замикання на землю в електромережі, яке призвело до автоматичного вимкнення ПЛ-110 кВ. Ситуація ускладнилася тим, що паралельно спрацював автоматичний захист і на підстанції 330 кВ «Тернопільська», що спричинило вимкнення підстанції 110 кВ «Загребелля» і з іншої сторони живлення».

Станом на сьому годину 20 хвилин електропостачання споживачів відновилося, а спеціалісти та аварійні бригади енергетиків ліквідовують наслідки аварії на лінії. Проте робота ускладнюється низькою температурою навколишнього середовища.

 

 

Відділ по роботі з громадськістю ВАТ Тернопільобленерго

 

Енергетики Тернопільщини просять, по можливості, зменшити споживання електроенергії

У Тернополі визначено переможців проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування – 2012”